منو سایت

انواع لیبل لباس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انواع لیبل لباس

.element-bottomshadow.imageframe-1:before, .element-bottomshadow.imageframe-1:after{-webkit-box-shadow: 0 17px 10px rgba(0,0,0,0.4);box-shadow: 0 17px 10px rgba(0,0,0,0.4);}

انواع لیبل لباس

انواع لیبل لباس

استایل های مختلفی برای لیبل لباس در صنعت پوشاک وجود دارد و این تنوع استایل علاوه بر جذابیتی که به لباس می دهد، لباس های شما را معروف و برند می کند. شرکت های معروف پوشاک در جهان استایل های مختلفی برای چاپ لیبل لباس و این برچسب ها به روش های مختلف در قسمت های مختلف لباس قرار می گیرند. در مقاله انواع لیبل لباس ما سعی کردیم انواع الگوهایی را که می توانید به عنوان برچسب لباس استفاده کنید، ارائه دهیم. در این مقاله بیشتر به انواع چاپ لباس تک کاغذی پرداخته شده است، در غیر این صورت استایل های مختلفی برای لیبل لباس وجود دارد که به اختصار به برخی از آنها اشاره می کنیم.

آداب لباس پوشیدن نه تنها هویت برند شما را نشان می دهد، بلکه به مشتریان بالقوه شما کمک می کند تا کیفیت کار شما را از رقبا متمایز کنند.

دلیل اهمیت لباس مجردی

برچسب لباس به عنوان پلی بین برند شما و مشتریان عمل می کند. وقتی یک مشتری چاپ لباس او همیشه مشتاق دریافت اطلاعات و دستورالعمل هایی در مورد نحوه استفاده از لباسی است که به صورت برچسب عرضه می شود. هر تولید کننده لباس، برچسبی را انتخاب می کند که منحصر به سازمان خود است. لحظه بسیار مهم هنگام سفارش آداب لباس پوشیدن شما باید به هویت سازمان خود احترام بگذارید.

آداب لباس پوشیدن می تواند با انواع مختلفی از مواد ساخته شود تا دقیقاً بر اساس نیاز مشتری شما باشد.

برچسب پارچه

یکی از متداول ترین سبک های تگ های لباس، تگ های پارچه ای است که معمولاً در پشت یقه یا داخل تی شرت دوخته می شود و این تگ ها به عنوان شناسنامه تی شرت در چند ورقه موجود است. تمامی توضیحات و شرایط پشتیبانی تی شرت با احتساب نوع شستشو، الیاف بافته شده در قالب این لیبل موجود می باشد. لیبل های پارچه ای مانند بسیاری از برچسب های لباس دارای مواد، طرح ها و اندازه های مختلفی هستند که در این مقاله به آن ها پرداخته ایم. انواع لیبل لباس بیشتر تمرکز ما روی انواع است چاپ روی لیبل های کاغذی ما انجام داده ایم

انواع لیبل لباس 1

برچسب کاغذی

مادر مهر و موم مات ما سعی کرده‌ایم برچسب‌های کاغذی لباس را در اشکال، اندازه‌ها و متریال‌های مختلف عرضه کنیم تا تولیدکنندگان لباس بتوانند کالایی را با هر سبک و مدلی که می‌خواهند انتخاب کنند.

سلفون مات و برچسب با گنبد UV

چاپ لیبل سلفون مات / گنبد UV یکی از پرفروش ترین محصولات لیبل می باشد. این نوع لیبل ها دارای قالب های آماده هستند که در قسمت سایت قابل چاپ هستند راهنمای طراحی تگ hang می توانید فایل مورد نظر را دانلود و بر اساس آن طراحی کنید. لیبل های گنبدی به صورت افست تمام رنگی چاپ می شوند، سپس با پوشش سلفون مات یا بدون پوشش (UV) تولید و چاپ می شوند. این نوع لیبل ها از کاغذ گلاسه 300 گرمی با روکش سلفون مات و یا بدون پوشش UV تولید می شوند، پیشنهاد می شود برای چاپ این محصول از قالب های طرح استفاده شود. برای چیزهایی که قصد دارید با خودکار روی برچسب خود بنویسید، می توانید از برچسب های UV بدون پوشش استفاده کرده و سفارش دهید.

تگ آویز مدرن (سلفون براق یا مات)

چاپ تگ سلفون مدرن که در 2 نوع سلفون مات یا براق موجود است، این محصول یکی از محبوب ترین خانواده تگ های آویز است. مرکز تخصصی چاپ متین و سفارش این محصول به صورت دو رو قابل چاپ می باشد. با سوراخ سوراخ بالای این تگ ها می توانید به راحتی بند آویز را روی آن بلغزانید و به محصول خود بچسبانید، همچنین می توانید قالب طرح این محصول را از سایت دانلود کرده و بر اساس آن طرح بسازید.

انواع لیبل لباس 4

تگ آویز گرد (براق/مات)

چاپ تگ گرد یکی دیگر از برچسب های خاص متن چاپ شده است. این محصول در دو قطر 5 و 4 سانتی متر موجود می باشد. جنس به کار رفته در این لیبل ها شیشه 300 گرمی با روکش سلفون مات یا براق می باشد. ضخامت این کاغذ مشابه کارت ویزیت سلفون مات یا براق است که به صورت افست تمام رنگی چاپ و تولید می شود.این نوع لیبل و همچنین تگ های آویز مدرن قابل چاپ در یک یا دو رو می باشد.

انواع لیبل لباس 2

برچسب برجسته برای آویزان روی لمینت

چاپ لیبل آویز انحصاری لمینت یکی از زیباترین و خاص ترین لیبل های موجود در بازار است که چاپ متین آن را به لیست لیبل های خود اضافه کرده است. این هنگ تگ بر روی کاغذ مقوایی داخلی 300 گرمی با روکش سلفون مات چاپ می شود و سپس قسمت های مورد نظر مشتری UV هایلایت و براق می شود. اندازه این نوع لیبل نسبت به سایر لیبل ها بزرگتر است. همچنین می توانید قالب طراحی این نوع لیبل را از سایت دانلود نمایید.

انواع لیبل لباس 3

برچسب آویز لمینت برجسته طلا

قطعا زیباترین و مجلل ترین تگ آویز چاپ متین تگ آویز لمینت برجسته طلاکوب می باشد. تگ لمینت برجسته روی مقوای داخلی 300 گرمی چاپ شده است، مشابه لمینت برجسته، می توانید هر قسمت را به دلخواه طلاکاری کنید. لیبل لمینت برجسته 112 میل در 55 میل و لیبل لمینت برجسته کوب طلایی با لبه های گرد تولید و چاپ می شوند.

امیدوارم مقاله انواع لیبل لباس برای شما مفید بود و به این نتیجه رسیدید که بهترین برچسب روی لباس چیست؟. تنوع برچسب لباس تعداد زیادی از آن ها در بازار وجود دارد و ما در چاپخانه متین سعی کرده ایم انواع لیبل های لباس را ارائه دهیم تا بتوانید به راحتی انتخاب کنید.

لیبل نویسی لباس برای اولین بار در چاپ متین. به نظر می رسد.