منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با چاپ پازل های تبلیغاتی در ذهن خواهید ماند

با چاپ پازل های تبلیغاتی در ذهن خواهید ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با چاپ پازل های تبلیغاتی در ذهن خواهید ماند

خدمات چاپ در تبلیغات بسیار رایج است. در واقع می توان گفت تبلیغاتی را نمی یابید که از هیچ نوع صنعت چاپی استفاده نکند. در این راستا با توجه به هدف شرکت از ابزارهای تبلیغاتی مختلفی استفاده می شود که رایج ترین آنها طراحی انواع کارت ویزیت می باشد. این کارت ها کوچک هستند، اما به عنوان یک کاتالیزور سرعت تجارت را افزایش می دهند. علاوه بر این، استفاده از کاتالوگ و بروشور بسیار رایج است. در این بین می توانید برای مشتریان خود هدیه ای در قالب تبلیغات در نظر بگیرید. هر محصول را می توان برای این منظور و به کمک تکنیک های چاپ برای تبلیغ و ارائه برند مورد نظر استفاده کرد. اما تنها کسانی در این مسیر موفق می شوند که ذهن خلاقی داشته باشند و مخاطب را به شیوه ای جدید تحت تاثیر قرار دهند.

 

با چاپ پازل های تبلیغاتی در ذهن خواهید ماند

گاهی اوقات طراحان این صنعت از عوامل دیگری مانند نور و ساختار برای ارائه برند و شرح خدمات خود استفاده می کنند که می توان به انواع مختلف استند در این زمینه اشاره کرد. معمولاً در فضاهای داخلی و خارجی در بسیاری از فضاهای تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل اینکه در اندازه ها و طرح های مختلف موجود هستند، یکی از محبوب ترین ابزارهای تبلیغاتی هستند. گاهی لازم است همیشه جلوی چشم مشتری باشید تا از رقبا پیشی بگیرید. برای این منظور بنگاه های اقتصادی اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی مختلف می کنند. برای این منظور کالاهای ویژه و کاربردی را برای مشتریان در نظر می گیرند و سپس به کمک طراحی گرافیکی به صورت ماهرانه خود و فعالیت های خود را معرفی می کنند. در این رابطه می توان به انواع تقویم و سررسید تبلیغات اشاره کرد.

 

چاپ ابزارهای تبلیغاتی جدید

اگر به دنبال راه حلی هستید که از رقبای خود پیشی بگیرد و در حافظه ذهنی و بصری مشتری باقی بماند، باید از روش های جدید و منحصر به فرد دیگری استفاده کنید. در این میان می توان گفت ابزارهای طراحی و چاپ مانند پازل می تواند راه جذاب و موثری باشد. به این ترتیب با طراحی لوگو یا طرحی جذاب مرتبط با فعالیت های شرکت می توانید برای مدتی مشتری برای خود داشته باشید. با یک هدیه متفاوت و هیجان انگیز برتری خود را نسبت به رقبا نشان خواهید داد. یکی از مهم ترین ویژگی های این روش تبلیغاتی این است که مشتری باید قطعه را پیدا کرده و در جای مناسب قرار دهد، در واقع با جزئیات پیام تبلیغاتی شما ارتباط برقرار می کند. کافی است به یک چاپخانه معتبر مراجعه کنید و از خدمات چاپ به روشی جدید و کارآمد استفاده کنید.

 

با چاپ پازل های تبلیغاتی در ذهن خواهید ماند

در کهن الگو، خدمات شما به صورت آنلاین ارائه می شود تا از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. با طرح های خاصی که برای پازه ها مد نظر شماست، می توانید در ارائه با قیمت مناسب به بهترین نتیجه برسید. برای این منظور کافی است پروژه های خود را به کارشناسان ارائه دهید تا مورد بررسی قرار گیرند. البته در ساخت هدایای تبلیغاتی باید بدانید که بر اساس نوع مشتری دسته بندی می شوند. اگر مشتری دائمی دارید که درآمد کسب می کند، بهتر است به فکر بهترین و هیجان انگیزترین هدایا برای او باشید. پول ساز بودن به این معناست که رابطه با مشتریان شما به گونه ای است که این رابطه منجر به درآمدزایی می شود. همیشه برای چنین مشتریانی یک هدیه ویژه داشته باشید تا به آنها بفهمانید حضور آنها برای شما چقدر ارزشمند است و شما این را به خوبی درک می کنید.

 

انواع پازل تبلیغات

معمولاً در طراحی این ابزار تبلیغاتی از مقوا استفاده می شود و تعداد قطعات آن به اندازه نهایی، طرح و تکه های ریز و درشت آن بستگی دارد. در مورد شکل هندسی و طول و عرض پازل نمی توان عدد خاصی را مشخص کرد و معمولاً سن مشتری مورد نظر در این زمینه لحاظ می شود. البته واضح است که هر چه تعداد قطعات بیشتر و کمتر باشد رسیدن به فرم نهایی سخت تر می شود و این ارتباط مستقیم با نوع فعالیت اقتصادی شما دارد. علاوه بر مقوا از مواد دیگری مانند مقوا شیشه ای، آهن ربا، چوب، فوم و حتی پلاستیک استفاده می شود. اما نوع مقوا نسبت به سایر اقلام مقرون به صرفه تر است و بسیار رایج است. این ماده نیز بر اساس ضخامت به دو دسته ضخیم و نازک تقسیم می شود.

 

با چاپ پازل های تبلیغاتی در ذهن خواهید ماند

پازل های ساخته شده از مقوای ضخیم معمولا از مواد بازیافتی ساخته می شوند و این یکی از نقاط ضعف آن محسوب می شود. البته زمانی که این محصول به طور خاص برای کودکان طراحی شده باشد، حساسیت افزایش می یابد. نوع نازک این محصول از مواد مرغوب ساخته شده است که به دلیل نازکی از استحکام بالایی برخوردار نیستند. استفاده از پازل فوم در زمینه ابزار تبلیغاتی نیز رایج است. از ویژگی های پازل های مقوایی می توان به سبک بودن، قابلیت طراحی بالا، سهولت در استفاده، تنوع، چاپ پذیری بالا، استحکام و دوام آن اشاره کرد. به علاوه در برخی از طرح ها می توان از این ابزار تبلیغاتی به صورت دوطرفه استفاده کرد. برای انواع مقوا نیز طرح دارای یک قاب نگهدارنده است که سایر مواد مانند فوم فاقد آن هستند. اگر فعالیت اقتصادی شما در حوزه کودک است، استفاده از این روش می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد.

نوشتن با چاپ پازل تبلیغاتی برای اولین بار در چاپ باستانی در ذهن شما باقی خواهد ماند. به نظر می رسد.