منو سایت

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید

کف زدن درست است زیرا NAV Creative اخیراً یک نقطه عطف باورنکردنی را جشن گرفت! پس از 3 سال در 99designs، این آژانس (اکنون) با خدمات کامل به هدفی دست یافته است که بسیاری از خلاقان رویای آن را دارند: یک میلیون دلار از کار آنها بر روی پلت فرم پرداخت می شود. به محض اینکه متوجه شدیم، می‌دانستیم که باید با جو، صاحب NAV تماس بگیریم و از او بپرسیم که دقیقاً چه چیزی برای دستیابی به چنین شاهکار چشمگیری انجام می‌شود.

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
با جو، بنیانگذار NAV Creative آشنا شوید

آنچه مورد نیاز است – از جمله چیزهای دیگر – کافئین زیاد، همکاری و نوازش سگ است.

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
2 از 4 طلسم خزدار

NAV در اعداد👇

سال فعالیت: 7
سگ در مطب: 4
وب سایت های ایجاد شده و مارک های راه اندازی شده: 1000+

این تیم به هم پیوسته از خلاقان و مدیران پروژه عاشق طبیعت، خدمات مشتری و ارتباطات هستند و معتقدند که طراحی استراتژیک بهترین تعریف برای یک برند معتبر است. تاکید آنها بر روابط باعث می شود همه چیز صاف بماند.

همچنین، تعادل خوب کار و زندگی ارزشمند است و جو مطمئن می شود که تیمش از حمایت و ساختار مناسب برخوردار است. به این ترتیب آنها توانسته‌اند گسترش پیدا کنند و به شرکای استراتژیک برای کسب‌وکارهایی تبدیل شوند که به آنها خدمت می‌کنند. برای پرسش و پاسخ به ادامه مطلب بروید.

سلام جو! داستان اصلی خود را برای ما بگویید.

من سال‌ها در مدرسه به‌صورت آزاد مشغول به کار شدم و در پارک‌ها و تفریح‌ها مدرک گرفتم در حالی که شریکم برنت به عنوان تکنسین خودرو کار می‌کرد. ما در دبیرستان با هم آشنا شدیم و بعد از 7 سال با هم تصمیم گرفتیم یک سال وقت بگذاریم تا سفر کنیم و بفهمیم کجا می خواهیم زندگی کنیم.

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
یکی از وب سایت های متعدد NAV Creative: این یکی برای یک استودیو سفالگری است

برای این سفر، به قصد همکاری با هم، نام کسب و کار آزاد خود را برنت و جو استودیو تغییر دادم. این درست زمانی بود که Squarespace بازار کارشناسان خود را با 99 طرح راه اندازی کرد. حدود یک روز طول کشید که برنت به پروژه های طراحی وب کمک کرد تا متوجه دو چیز شویم: 1. او دوست نداشت دیجیتالی کار کند و 2. من آنقدر درگیر تعداد سرنخ هایی بودم که از 99طراحی دریافت می کردم که به کمک نیاز داشتم. سریع، از کسی که قبلاً آموزش دیده است.

اما این نام تنظیم شده بود و من آنقدر مشغول بودم که نمی‌توانستم آن را تغییر دهم، بنابراین برای 3 سال گذشته باقی ماند. در پایان سال 2022، تصمیم گرفتیم سرویس کامل را انجام دهیم و یک آژانس جدید باز کنیم و همچنین برنامه خود را به نام Compass راه اندازی کنیم. ما هیجان زده هستیم که روی پروژه های بزرگتر و محلی کار کنیم و از مهارت های خود در فیلم، عکاسی، رسانه های اجتماعی و استراتژی برند استفاده کنیم!

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
مالی، اولین استخدام کننده و طراح وب NAV Creative
چگونه وارد طراحی شدید؟

من خودآموز هستم و از کودکی همیشه به کامپیوتر و کارهای خلاقانه علاقه داشتم. در جوانی، ایده‌های تجاری زیادی داشتم و همیشه نام، برند و وب‌سایت ایجاد می‌کردم، اما برای تحقق آن‌ها مشکل داشتم. متوجه شدم که اشتیاق من واقعاً در روند ساخت یک برند است و بنابراین روی آن تمرکز کردم. از طریق مشاغل مختلف آنلاین و پروژه‌های آزاد، راه خود را به Squarespace پیدا کردم، جایی که واقعاً برای به دست آوردن مجموعه‌ای از مهارت‌ها که به من امکان می‌دهد به روشی پایدار درآمد کسب کنم، جستجو کردم.متوجه شدم که اشتیاق من واقعاً در روند ساخت یک برند است و بنابراین روی آن تمرکز کردم. من دوست دارم با چنین تیم شگفت انگیزی بتوانم کسب و کار خود را بسازیم و برای آینده برنامه ریزی کنیم.
– جو (مالک، NAV Creative)

وقتی به Squarespace ملحق شدم، یک مربی مجاز شدم و به دیگران آموزش دادم که از پلتفرم خود استفاده و سفارشی کنند و از آنجا یاد بگیرند.

لحظه “ما موفق شدیم” شما چه بود؟

در سال 2021، من اولین کارمندان تمام وقت خود را استخدام کردم و فضای اداری خود را به نام “یورت” اجاره کردم، جایی که هنوز هم در آنجا کار می کنیم. من اکنون تیم بزرگتری از طراحان با استعداد دارم که همگی دوستان صمیمی شده اند.

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
“یورت” مقر NAV Creative در اورگان است
با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
جایی که جادو اتفاق می افتد

داشتن دفتر ما نکته ای است که همچنان من را تحت فشار قرار می دهد. من عاشق قدم زدن در فضای زیبای ما در صبح، لذت بردن از یک فنجان قهوه آرام، و منتظر آمدن تیم هستم تا بتوانم به همه احوالپرسی کنم (کاری که توله سگ من لوسی نیز هر روز با اشتیاق انجام می دهد).مهمترین چیز این است که مشتریان احساس کنند شنیده شده و درک می شوند.
– جو (مالک، NAV Creative)

من فکر می‌کنم دیدن جلوه‌های فیزیکی یک کسب‌وکار عمدتاً مجازی باعث می‌شود که احساس بسیار «واقعی‌تر» شود. من واقعاً به محیط خلاقانه‌ای که ساخته‌ایم افتخار می‌کنم و اینکه تیم من به خاطر راحتی فضا و عشقی که همه ما به یکدیگر داریم، دوست دارند هر روز به دفتر بیایند.

شما می گویید وجه تمایز اصلی شما به عنوان یک آژانس چیست؟

خدمات مشتری! مهمترین چیز این است که مشتریان احساس کنند شنیده شده و درک می شوند و این تنها چیزی است که برای ایجاد روابط پایدار با آنها لازم است. تا زمانی که صادق، شفاف و پاسخگو باشید – حتی اگر همه چیز را ندانید یا مهارت انجام برخی از کارهایی را که آنها می خواهند نداشته باشید – آنها همچنان احساس می کنند که به خوبی به آنها خدمت شده است. به همین دلیل است که ما یک فروشنده اختصاصی داریم که فقط سرنخ‌ها و روابط ورودی ما را مدیریت می‌کند و به همین دلیل است که هر مشتری را با یک طراح اصلی تطبیق می‌دهیم تا بتوانند یک رابطه اعتماد ایجاد کنند.

👉 نکته NAV: با ارائه خدمات عالی به مشتریان متمایز شوید. حتی زمانی که به صورت مجازی چت می کنید، NAV پیشنهاد می دهد یک فنجان قهوه را برای مشتریان بالقوه بنوشد. این یک حرکت شسته و رفته است که کمک زیادی به ایجاد یک برداشت اولیه خوب می کند.

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
طراحی سایت برای مربی شخصی و آنلاین
یک تصویر برای ما بکشید: یک روز در یورت چگونه است؟

به عنوان صاحب آژانس، روزهای من بیشتر از هر کس دیگری متفاوت است، اما همیشه با افتتاح دفتر شروع می شود. دوست دارم زود به اینجا بیایم و از قهوه ام لذت ببرم در حالی که ایمیل های صبحگاهی را چک می کنم و منتظر رسیدن تیم هستم.

ما روز کاری رسمی خود را از ساعت 10 صبح شروع می کنیم، کاری که من با رشد کسب و کار بسیار عمدی انجام دادم تا تیم من صبح ها را محافظت کند تا هر کاری که می خواهد انجام دهد یا در آن بخوابد و در بهترین حالت خود باشد، که در آن ما کار را شروع می کنیم. بسیاری از اعضای تیم بین ساعت 9 تا 10 صبح می آیند تا صبحانه بخورند و وقت بگذارند.

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
تیم کار را از ساعت 10 صبح شروع می کند و در ساعت 4 بعد از ظهر متوقف می شود – یک مراسم عمدی

پس از راه‌اندازی، تیم تماس‌های فروش را انجام می‌دهد، برندها و وب‌سایت‌ها را طراحی می‌کند و فرآیندهای مشتری عادی خود را اجرا می‌کند. من بر کار آنها نظارت می کنم، فعالیت های آموزشی را برنامه ریزی می کنم، به ارتباطات کمک می کنم و بین وظایف بازاریابی حرکت می کنم. ما برای اکثر مشتریان برنامه‌ریزی کرده‌ایم، بنابراین هر طراح (Cat و Caely) با یک مشتری در هفته کار می‌کند، از جمله ورود به زوم هر روز صبح و کار طراحی در طول روز. جی نیم ساعتی تماس های فروش را با یک استراحت ناهار در ظهر انجام می دهد و هیدن بر تیم طراحی و کار پشتیبان ما نظارت می کند. من و اما اغلب دفتر را برای عکاسی یا جلسات بازاریابی خارج از آن ترک می کنیم.

اگر یک روز کامل باشد، سگ ها همیشه ساعت 11 صبح بیرون می روند. ما یک محوطه کوچک حصار شده با چمن در پشت دفتر داریم که به آن پارک سگ خود می گوییم و به طور غیررسمی در آن مستقر می شویم و به همه سگ ها اجازه می دهیم از یک استراحت طولانی لذت ببرند. ما معمولاً برای ناهار دور هم جمع می شویم، گپ می زنیم و با سگ ها بازی می کنیم.

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
دوک در حالی که روی یک برند کار می کند، شرکت Cat را حفظ می کند

بعدازظهر، تمام کارهای نهایی را برای چک کردن تمام می‌کنیم، ایمیل‌های آن روز را جمع‌بندی می‌کنیم و به پارک واقعی سگ‌ها می‌رویم یا از یک ساعت خوش تیمی در یورت لذت می‌بریم. ما اغلب زمان را از دست می دهیم و حتی اگر روز کاری خود را در ساعت 4 بعدازظهر به پایان می رسانیم، مدت زمان بیشتری برای گپ زدن و لذت بردن از همراهی یکدیگر می مانیم. سه‌شنبه‌ها می‌توانید تعدادی از تیم ما را در Bar Trivia با هم بعد از کار پیدا کنید و جمعه‌ها معمولاً همه به شهر می‌رویم تا از غذاهای محلی، آبجو و شرابی که دوست داریم لذت ببریم!

برای الهام گرفتن کجا می روید؟

همه ما آدم‌های بزرگی هستیم که دوست داریم در دفتر بیرون برویم، بنابراین تمایل داریم بیرون از خانه الهام بگیریم. قرار گرفتن در یوجین، اورگان به این معنی است که ما به کوه‌ها، سواحل و رودخانه‌های زیادی نزدیک هستیم، بنابراین اغلب در نزدیکی آبشارها، روی رودخانه یا در ساحل یافت می‌شویم. ما عاشق دریاچه پاک و آبشار Sahalie در جنگل ملی Willamette و سواحل فلورانس هستیم.هرگز آنقدر درگیر امرار معاش نباش که گذران زندگی را فراموش کنی.
– جو (مالک، NAV Creative)

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید

ما دوست داریم برای فعالیت های تیمی مانند روزهای پیک نیک، پیاده روی در ساحل، رفتینگ در رودخانه و غیره از دفتر خارج شویم. ما در اولین روز گربه در استودیو، یک سفر قایقرانی بدنام انجام دادیم، جایی که تقریباً محل تحویل را از دست دادیم و مجبور شدیم قایق‌هایمان را صد فوتی به سمت بالا بکشیم! در مورد اولین روز کاری فراموش نشدنی صحبت کنید. زمانی که بیرون از خانه بازی می کنیم، در ساعات شادی تیمی یا حتی در حال گپ زدن هستیم، برخی از بهترین ایده های خود را داریم. همچنین می‌توانید در ساعت ناهار ما را در بازار کشاورزان یوجین بیابید و پیتزای ناپلی مورد علاقه‌مان را از مشتری‌مان، Pizzeria DOP، یا نوشیدن یربا میت کامبوچا از BNF (200 میلی‌گرم کافئین در هر وعده، مطمئناً ما را متمرکز نگه می‌دارد) پیدا کنید!زمانی که بیرون از خانه بازی می کنیم، در ساعات شادی تیمی یا حتی در حال گپ زدن هستیم، برخی از بهترین ایده های خود را داریم.
– جو (مالک، NAV Creative)

روند طراحی وب سایت که پیش بینی می کنید در آینده نزدیک رشد کند چیست؟

ویدیو! این در حال حاضر بزرگ است، اما ما با یک فیلمبردار کار می کنیم و داشتن ویدیوهای داستان برند در وب سایت ها بسیار تأثیرگذار است و ما شروع به دیدن آن بیشتر و بیشتر کرده ایم. اما بدون پخش خودکار یا پخش خودکار با صدا به خصوص، آنها باید متوقف شوند! (ها)

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
طراحی وب سایت برای مراقبت های دامپزشکی Faircrest
آیا توصیه ای برای انتقال به طراحان دیگر دارید؟

هرگز آنقدر درگیر امرار معاش نباش که گذران زندگی را فراموش کنی.

ما بالای کولر آبی خود تابلویی داریم که این را در دفتر می گوید، و من دوست دارم که فرهنگ شرکت ما واقعاً حول تعادل کار و زندگی بنا شده است. مدیر ما، گریس، هر روز دقیقاً در ساعت 4 بعدازظهر به دستور “به خانه برو” معروف بود. هیجان زده شدن و غرق شدن بیش از حد در کارتان آسان است، اما اگر این کار را برای مدت طولانی انجام دهید منجر به فرسودگی می شود.

و یک مربی کسب و کار استخدام کنید. تصمیم گیری عینی به تنهایی غیرممکن است.

با NAV Creative یک میلیون درآمد کسب کنید
هیچ چیز دیگری نپرسیدم جز اینکه کاش داشتم؟

چند سگ در مطب داریم؟ ما هر روز 4 تا داریم! لوسی (لوسیفر) و اسکالی (جمجمه خردکن) خواهر و برادر کورگی دیوانه ما هستند (جو و کت صاحبان آن هستند)، اما دوک مرزی و کیلی پایپر چی‌هواهوا را دارد. همه آنها عاشق یکدیگر و بقیه اعضای تیم هستند و به اندازه طراحی های ما برای فرهنگ ما مهم هستند. معمولاً می‌توانید در پس‌زمینه بیشتر تماس‌ها، ویران کردن آنها را بشنوید، اما ما به هیچ‌وجه آن را نداریم.

خیلی ممنون جو!

یک طراحی وب زیبا در انتظار شماست

بیشتر از NAV Creative ببینید


بیا بریم!

The post ساخت یک میلیون با NAV Creative اولین بار در 99designs پدیدار شد.