برندهای متوالی با روندهای طراحی 2023 دوباره تصور کردند

برندهای متوالی با روندهای طراحی 2023 دوباره تصور کردند

نمی توان انکار کرد که شیفتگی خاصی نسبت به قدرتمندترین خانواده های جهان وجود دارد. هنگامی که این قدرت از طریق توسعه یک شرکت میلیارد دلاری ایجاد می شود، شما فقط می توانید پویایی خانواده، جنگ قدرت، سیاست و فساد را تصور کنید. به خصوص اگر آن شرکت یک امپراتوری رسانه ای باشد که به ناچار تأثیر زیادی بر آنچه جهان می شنود و فکر می کند دارد.

سریال درام تلویزیونی آمریکایی موفق HBO وراثتکه خانواده روی را دنبال می کند، صاحبان منقرض شده شرکت رسانه ای جهانی Waystar Royco، نگاهی اجمالی، هرچند تخیلی، در پشت صحنه یکی از آن خانواده ها به ما نشان داد. با نزدیک شدن به آخرین فصل، ما در نهایت (امیدواریم) دریابیم که چه کسی امپراتوری Waystar را پس از بازنشستگی پدرسالار خانواده لوگان روی، یک تاجر بی‌رحم، به دست خواهد آورد. چهار فرزند بزرگ او، کندال، رومن، شیو و کانر، سه فصل پر فراز و نشیب را برای جلب رضایت او سپری کردند.

مهم نیست که کدام یک از اعضای خانواده مسئولیت را بر عهده بگیرد، می توان انتظار داشت که سلطنت خود را با بیانیه ای آغاز کنند و چه راهی بهتر از یک تغییر نام تجاری کامل. با توجه به اینکه برندسازی حوزه تخصص ماست، ما جامعه جهانی طراحان خود را به چالش کشیدیم تا برندهای Waystar – Waystar Royco، Waystar Studios، ATN News و Brightstar Adventure Park – را با ظاهری تازه که از بزرگترین روندهای طراحی لوگو الهام گرفته شده است، دوباره تصور کنند.

فقط نوآورانه‌ترین و خلاق‌ترین‌ها برای خانواده روی مناسب هستند و در آن فرصتی عالی برای فراتر رفتن از مرزها و کشف خلاقانه‌ترین و غیرمنتظره‌ترین سبک‌های طراحی وجود دارد. آیا فکر می کنید لوگان روی تایید کند؟

ویستار رویکو

غرق در طراحی علمی تخیلی توسط گلرم روبینی

برای برندی نمادین مانند Waystar Royco، حداقل در دنیای خیالی وراثت، نیاز به انتقال تصویری مدرن و آوانگارد وجود دارد. بنابراین منطقی است که طراح گلرم روبینی از روند لوگوی علمی تخیلی الهام گرفته است، که دارای عناصر آینده نگر است که به این معنی است که شرکت قادر است آنچه را که ممکن است غیرممکن به نظر می رسد (و جلوتر از زمان ما) به واقعیت تبدیل کند. همانطور که گلرم روبینی می گوید: «این روند با تخیل مردم بازی می کند. استفاده از ارجاعات علمی تخیلی در برندسازی فاکتور “چه می‌شد اگر” را به تجارت می‌آورد.”

در حالی که این روند ممکن است به سمت سایه‌های تیره‌تر معمول جهان‌های علمی-تخیلی دیستوپیایی کشیده شود، انتخاب استفاده از رنگ‌های روشن برجسته در این طراحی به حس آینده‌نگر لوگو می‌افزاید و حس خوش‌بینی را در خود پرورش می‌دهد.

هنر دکو مدرن با الهام از تتریمیستیپورلین

شکی نیست که حداقل یکی از اعضای خانواده روی مایل است عظمت جنبش هنر دکو در دهه 1920 را به برند Waystar Royco القا کند. در بالا، ما طراح tetrimistipurelina را می بینیم که دقیقاً این کار را انجام می دهد، اما با یک پیچ و تاب معاصر.

سبک خروشان دهه 1920 در حال احیای گرایش مدرن هنر دکو است. زیبایی شناسی هنوز کاملاً لوکس و رمانتیک به نظر می رسد، اما آزمایش بیشتر با آناتومی حروف را تشویق می کند – بازی با وزن، ضخامت و ساقه ها – دستیابی به خطوط پیچیده و منحنی های آیرودینامیکی.

چرخشی در طرح های سنتی با الهام از 《•ckmr•》

با روح پایگاه اصلی Waystar Royco در نیویورک، طراح 《•ckmr•》پیچ و خم های سال 2023 را در روند طراحی سنتی بررسی می کند، جایی که خلاقان تصاویر سنتی و فرهنگی را به طرح های مدرن برجسته تبدیل می کنند. در لوگویی که در بالا می بینید،《•ckmr•》 توضیح می دهد که “R” در وسط تقریباً معماری است و سلسله مراتب خانواده روی را نه تنها در شرکت، بلکه در جامعه نشان می دهد. این لوگو مدرن با لمس میراث است.

استودیو Waystar

طرحی با تفسیر آزاد با الهام از حروف آنجلا کوئلار

برای Waystar Studios، سازمانی که به خاطر سرگرمی‌های کلاس جهانی‌اش شناخته می‌شود، برندسازی قطعاً نباید زیاد تجاری به نظر برسد. لوگوی آن باید خلاقیت تولیداتی را که استودیوها زنده می‌کنند دربرگیرد – و این دقیقاً همان کاری است که طراح آنجلا کوئلار با الهام از روند شکل‌های حروف با تفسیر آزاد انجام داد.

این روند لوگو در برابر این تعمیم که آرم ها باید ساده و سرراست باشند شورش می کند. در عوض، اشکال هندسی و فضای سفید را در بر می گیرد، جایی که فتنه انتزاعی اول و خوانایی در رتبه دوم قرار می گیرد. با این رویکرد، بیننده باید کمی زمان بیشتری برای تفسیر آنچه که به آن نگاه می کند صرف کند و این باعث ایجاد علاقه ناگهانی به برند می شود.

طراحی الهام گرفته از عرفان توسط 《•ckmr•》

ستاره ها برای ستاره ها! یکی از بزرگترین گرایش های طراحی گرافیک و لوگو در سال 2023 عرفان و اسطوره شناسی است. نمادهای طالع بینی، علائم زودیاک، کریستال ها و کارت های تاروت را در نظر بگیرید. تا حد زیادی به لطف عدم اطمینان مستمری که در چند سال گذشته در سطح جهانی تجربه کرده‌ایم، مصرف‌کنندگان به دنبال فرار و ارتباط عمیق‌تر با قدرت بالاتر هستند – و هر کسی که استودیو Waystar را تصاحب کند بدون شک از این تمایل جمعی به نفع خود استفاده خواهد کرد. برای برند

در بالا می بینیم که چگونه می توان به دو روش به این روند نزدیک شد. طراح 《•ckmr•》 که خود از طرفداران پر و پا قرص، عرفان و دنیای متافیزیکی است، با توجه به قدرت رسانه برای شکل دادن به باورها و ادراکات فردی، الهام گرفته شد تا از این سبک برای این امپراتوری رسانه‌ای خیالی استفاده کند. می‌توانید جزئیات پیچیده‌ای را در دست‌ها ببینید، مانند چشم‌های پنهان و بینی، که نشان می‌دهد برند تأثیری ماندگار دارد. آتش در کنار نشان دهنده عمل، تلاطم و قدرت است. بال‌های افسانه‌ای و پنجه‌های وحشی نماد این است که استودیو Waystar موجودی زنده و نفس‌گیر است که در نهایت Waystar را به عنوان قدرت برتری که خانواده روی آن را باور دارند به تصویر می‌کشد.

طراحی الهام گرفته از عرفان توسط danoveight

از سوی دیگر، دانوویت طراح با انرژی عاشقانه‌تر و حتی بازیگوشانه‌تر به این روند نزدیک می‌شود و جذابیت بیشتری را پیرامون عرفان و اسطوره‌شناسی و نقش استودیو Waystar به‌عنوان یک داستان‌نویس به نمایش می‌گذارد. “خورشید در بالا و ماه در پایین نماد این است که برای هر چیزی یک زمان و دو طرف وجود دارد، در حالی که ستاره های کوچک نشان دهنده آن الهامات و داستان هایی هستند که می توانند از هر جایی، از زندگی ساده روزمره، عمیق ترین تخیل و تا ستاره ها بیایند.” دانوویت طراحی را توضیح می دهد.

برای هر دو رویکرد، نمی توان انکار کرد که عرفان می تواند به هر برندی این قدرت را بدهد که داستان خود را از طریق لوگوی خود بازگو کند.

اخبار ATN

در سال 2023، سازندگان به احیای Y2K که سال قبل با بازگشت روند لوگوی جیوه مایع آغاز شد، ادامه دادند. این زیبایی شناسی هیجان و آزادی را تراوش می کند. هر حرف به طور ناهموار با لبه های گرد توزیع شده است، گویی به آرامی روی یک تکه کاغذ می چکد. اگرچه برای اولین بار در اوایل دهه 2000 محبوبیت پیدا کرد، این سبک مدرن و بی حد و حصر به نظر می رسد.

این چیزی نیست که شما از “شبکه شماره یک در تمام کابل” در دنیای تخیلی انتظار دارید. وراثت– و این دقیقاً نکته است. طراح Glerm Roubini ظاهر را با کروم متالیک تکمیل می کند تا انرژی بیشتری به برند بدهد. گلرم درباره این روند می‌گوید: «من معتقدم که امروزه می‌تواند یک سبک بصری عالی برای استارت‌آپ‌های مد روز یا برندهایی باشد که می‌خواهند در آینده نامعلومی جذاب به نظر برسند.»

فونت‌های مرکوری مایع با الهام از گلرم روبینی

شاید یک رویکرد معقول تر برای یک شبکه خبری محبوب، AnaMaria.Design از روند آرم هندسی تاب خورده برای تجسم مجدد آرم ATN News استفاده می کند. در حالی که اشکال هندسی همیشه در طراحی لوگو جایگاهی داشته اند، اما اغلب ساختار یافته و قابل پیش بینی بوده اند. این روند آن سنت را وارونه می کند و ترکیبات ناهموار، فضاهای غیرمنتظره و لبه های تیغ را به رخ می کشد. این یک رویکرد مناسب برای یک برند محافظه‌کار است که می‌خواهد سطحی از انحراف را بدون غیر قابل تشخیص شدن نشان دهد. همانطور که Ana-Maria توضیح می دهد، “این روند یک راه عالی برای ایجاد لوگوهای هوشمند، به راحتی قابل تشخیص و به یاد ماندنی است. کنجکاوی بینندگان را برمی‌انگیزد، باعث می‌شود نزدیک‌تر نگاه کنند و شاید معنا پیدا کنند.»

طراحی الهام گرفته از هندسه تحریف شده توسط AnaMaria.Design

به جای القای حس شورش، روند لوگوی انتزاعی الهام گرفته از مولکول در مورد اتصال است. این زیبایی‌شناسی مارپیچ‌هایی از DNA، پایه و اساس زندگی، را برای ایجاد حس تعلق به شیوه‌ای انتزاعی و سیال در خود جای می‌دهد. همانطور که طراح Harrysvellas توضیح می دهد، “من از این روند استفاده کردم زیرا واقعاً با ATN مطابقت دارد – بازیگوش، مدرن و تازه به نظر می رسد.”

الگوهای انتزاعی الهام گرفته از مولکول با الهام از طراحی هریسولا

با توجه به پایه علمی آن، این سبک می تواند نشان دهنده پیشرفت و پیشرفت تکنولوژی باشد که می تواند یک پیشنهاد ارتباطی عالی برای برندی مانند ATN News باشد.

پارک ماجراجویی Brightstar

آستر قرمز رترو با الهام از Glerm Rubini

ما در نهایت به دو طرح برای پارک ماجراجویی Brightstar رسیدیم که هر کدام روندهای متفاوت و در عین حال مشابهی را نشان می‌دهند. پارک ماجراجویی Brightstar یک تجربه است – پارک‌های موضوعی سرگرم‌کننده که مملو از زندگی هستند. در بالا، گلرم روبینی این انرژی را با روند لوگوی قرمز یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از کتاب های مصور تداعی می کند. گلرم که با تصاویر دوبعدی شخصیت های اغراق آمیز و یک عنصر کلیدی، رنگ قرمز مشخص می شود، خاطرنشان می کند: «این سبک ترکیبی عالی از شادی و هوس ایجاد می کند که برقراری ارتباط را برای جوانان آسان می کند و بنابراین می تواند یک سبک عالی برای یک پارک موضوعی باشد. .

طراحی با الهام از خطوط بازیگوش جلیقه ها

ترند بازیگوش doodle که توسط طراح Rizzley در لوگویی که در بالا مشاهده می‌کنید استفاده می‌کند، همچنین به منظور انتقال سرگرمی و مثبت بودن است. این رویکرد کمتر کتاب مصور است و بیشتر شبیه به خط خطی کردن دوران کودکی هنگام رویاپردازی در مدرسه است. خط های بازیگوش باعث می شود لبخند بزنی و روحیه ات را بالا ببری.

هر دو گرایش به نوعی احساس گریز دست می یابند که بدون شک پارک ماجراجویی Brightstar تلاش خواهد کرد تا به مشتریان خود ارائه دهد.

ارتقاء برندهای نمادین با روندهای طراحی پیشرو برای سال 2023

نمادین ترین برندهای جهان چه اختراع شده باشند یا نه، به برندسازی نمادین نیاز دارند. همانطور که ما با خانواده روی خداحافظی می کنیم، آنها در نهایت می توانند کالیبر طراحی لوگو را که برای پیشرفت در پایان سال 2023 و بعد از آن نیاز دارند، ببینند. طراحی قدرت بیان یک داستان را دارد. از هنر دکو مدرن گرفته تا علمی تخیلی تا عرفان و بازگشت تایپ‌فیس‌های جیوه مایع، روندهای برتر طراحی سال 2023 مطمئناً روایت Waystar Royco را زنده کرده‌اند.

آیا می خواهید یک لوگوی آینده نگر را صیقل داده و اصلاح کنید؟

برای تحقق آن با طراحان با استعداد ما همکاری کنید


یک طرح دریافت کنید

VISTA، VISTAPRINT، 99designs و VISTACREATE علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده گروه شرکت های Cimpress هستند. همه علائم دیگر، از جمله علائم Succession، Waystar Royco و Waystar Royco زیرمجموعه های مربوطه، علائم تجاری صاحبان مربوطه هستند. این مقاله به عنوان کاوشی در روندهای طراحی فعلی ارائه شده است که توسط آرم های فرضی تیم Waystar Royco منعکس شده است و Cimpress هیچ وابستگی، حمایت مالی یا ارتباط دیگری با میراث HBO یا حامیان مالی ندارد.

پست بازاندیشی برندهای منسجم با گرایش‌های طراحی ۲۰۲۳ اولین بار در ۹۹طراحی ظاهر شد.