منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین زمان برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

بهترین زمان برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین زمان برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

اکنون زمان آن است که آستین ها را بالا بزنید و تبلیغات کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی شروع کنید. بهترین زمان برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی چه زمانی است؟

بر خلاف بازاریابی سنتی، مانند توزیع تراکت، زمان مناسب برای تبلیغات در رسانه های اجتماعی بسته به نوع و محتوای آن سایت یا صفحه اجتماعی متفاوت است. بسیاری از معامله گران درباره این موضوع بحث کرده اند و به نظر می رسد اجماع عمومی “وابسته” است. در این زمینه بیشتر توضیح می دهیم.

مشکلات تبلیغات در شبکه های اجتماعی

مهم ترین مشکل تبلیغات در شبکه های اجتماعی، هزینه های هنگفت و خیره کننده آن است که طی سال ها افزایش چشمگیری داشته است. به خصوص در ده سال اخیر با توسعه و رونق این شبکه های اجتماعی هزینه تبلیغات در این شبکه به شدت افزایش یافته و این امر به معضلی بزرگ برای کاربران تبلیغات در این شبکه ها تبدیل شده است.

مردم نتایج تبلیغات در شبکه های اجتماعی را به وضوح مشاهده کرده اند و همین امر باعث شده افرادی که در این شبکه ها یا سایت ها تبلیغ می کنند هزینه های خود را در طول سالیان متمادی بر اساس رتبه و ارزش آن صفحه یا بالا رفتن سایت هزینه کنند. البته رقابت در این زمینه آماده وجود است و به همین دلیل است که در برخی موارد هزینه کمتری برای تبلیغات پرداخت می کنند. باید به این نکته توجه داشته باشید که هر یک از این سایت هایی که در آن تبلیغ خواهید کرد، محبوب ترین زمان برای بازدید از این سایت یا صفحه و شروع تبلیغ بر اساس آن زمان است. برخی از سایت های مبتنی بر تصویر، مانند اینستاگرام و پینترست، در تعطیلات و تعطیلات آخر هفته بیشترین بازدهی را خواهند داشت. و برخی از سایت های کاربردی و خبری در طول هفته و در طول روز بازدید بیشتری خواهند داشت.

ما زمان بهینه برای ارسال تبلیغات در شبکه های اجتماعی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

بهترین زمان برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

زمان مناسب برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

همانطور که قبلا ذکر شد، بهترین زمان برای تبلیغات بستگی به نوع شبکه یا صفحه دارد. ما روی دو رویکرد به رسانه های اجتماعی تمرکز کردیم: در این مقاله قصد داریم به طور خاص به اینستاگرام و سایت های خبری بپردازیم.

اینستاگرام

اینستاگرام پلتفرم ساده ای نیست و باید توجه زیادی به آن داشته باشید. از آنجایی که محتوای آنها بر روی تصاویر و ویدیوها متمرکز است، استفاده از آنها حتی زمانی که دیر یا شب است بسیار آسان تر است. بنابراین طبق مطالعه شرکت های تحقیقاتی بازاریابی و تبلیغات، بهترین زمان برای انتشار ساعت 2 بامداد است.

ساعت 2 بامداد زمان عجیبی برای انتشار مطالب به نظر می رسد. اما چون در این زمان مطالب کمتری منتشر می شود، تبلیغ شما به راحتی مورد توجه و بررسی قرار می گیرد.

شما باید از ارسال پست بین ساعت 16:00 تا 17:00 خودداری کنید، زیرا در این صورت تحقیقات نشان می دهد که اکثر مطالب آپلود و به اشتراک گذاشته می شوند. ممکن است پست شما در ساعات اوج اینستاگرام اصلا دیده نشود و در بین انواع پست ها گم شود.

سایت های خبری

طبق مطالعه ای که سایت های خبری برای بازنشر آگهی های خود و ایجاد بنر سایت های خبری می گویند بهترین زمان برای ارسال اخبار ابتدای هفته به خصوص از شنبه تا دوشنبه بین ساعت 7 تا 20 و 17 تا 18 است.

این می تواند برای همه جای سوال باشد که در کدام شبکه های اجتماعی فعالیت و تبلیغات خود را انجام دهیم. اولین کاری که باید انجام دهید این است که حوزه فعالیت خود را مشخص کنید و دقیقاً مطابق با آن حوزه فعالیت تبلیغ کنید. شما در این صفحات هستید و مطمئناً بیشترین بهره را خواهید برد.

ما در این مقاله سعی کردیم بهترین زمان برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی نکات اصلی و مهم برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی را به شما خواهیم گفت و امیدواریم با مطالعه این مقاله از زمان تبلیغات در شبکه های اجتماعی نهایت استفاده را ببرید. در تحریریه چاپ نفیس، ما در تلاش هستیم تا بهترین و مفیدترین نکات تبلیغاتی را چه به صورت چاپی و چه در شبکه های اجتماعی به شما ارائه دهیم و شما بر اساس بودجه و هدف تبلیغاتی خود یکی را انتخاب کنید.

بهترین زمان تبلیغات در شبکه های اجتماعی را برای اولین بار با حروف ریز منتشر می کند. به نظر می رسد.