منو سایت

بهترین قاب عکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین قاب عکس

.element-bottomshadow.imageframe-5:before, .element-bottomshadow.imageframe-5:after{-webkit-box-shadow: 0 17px 10px rgba(0,0,0,0.4);box-shadow: 0 17px 10,4,0};

بهترین قاب عکس

بهترین قاب عکس

وقتی نوبت به گرفتن عکس عالی می رسد، حتی باتجربه ترین عکاسان نیز با کادربندی مشکل دارند. داشتن این دانش به مهارت زیاد و همچنین تمرین و حوصله زیاد در این حرفه نیاز دارد. خوشبختانه، ما در مقاله بهترین قاب عکس ما چند نکته ساده را به اشتراک می گذاریم که می توانید از آنها برای گرفتن عکس عالی با دوربین خود استفاده کنید.

امیدوارم تا پایان این مقاله بهترین قاب عکس منتظر این مقاله نیز باشید چگونه یک عکس را قاب کنیم از آن لذت ببرید و نهایت استفاده را ببرید، فقط این نکات را تمرین و تکرار کنید تا در این زمینه مهارت کافی کسب کنید.

روش اول: از قانون یک سوم استفاده کنید

قانون یک سوم یکی از مفیدترین تکنیک های کادربندی است عکس بسیار عالی و با کیفیت است. تصور کنید عکس شما با دو خط افقی با فاصله مساوی و دو خط عمودی با فاصله مساوی مانند یک شبکه به 9 قسمت مساوی تقسیم شده است.

هنگام نوشتن عکس، سعی کنید سوژه خود را در امتداد یکی از این خطوط یا در تقاطع دو مورد از آنها قرار دهید. این یک ترکیب بصری جذاب ایجاد می کند و شروعی عالی برای یک عکس متعادل عالی است. همیشه به یاد داشته باشید که این فقط یک دستورالعمل کلی است و اگر برای عکس شما منطقی نیست، از آن بگذرید.

بهترین قاب عکس 01

روش دوم: به پس زمینه توجه کنید

پس‌زمینه به اندازه سوژه مهم است و می‌تواند عکس شما را بسازد یا خراب کند. هنگام کادربندی عکس، همیشه به آنچه در اطراف سوژه شما می گذرد توجه کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که پس زمینه سوژه شما حواس شما را پرت نمی کند.

بهترین قاب عکس 02

روش سوم: زوایای مختلف را امتحان کنید

وقتی صحبت از عکس های پرسپکتیو به میان می آید، هر چه بیشتر با زوایای مختلف آزمایش کنید، تصاویر چاپ شده شما منحصر به فردتر و جالب تر می شوند. نگران نزدیک شدن به سوژه یا تغییر زاویه عکاسی نباشید، فقط مراقب باشید سوژه را ترک نکنید. وقتی عکس شما روی شاسی چاپ می شود، قطعا از نتیجه کارتان لذت خواهید برد.

روش چهارم: از نور به نفع خود استفاده کنید

نور یکی از مهم ترین عناصر عکاسی است و اغلب می تواند عکس شما را بسازد یا خراب کند. از نور طبیعی به نفع خود استفاده کنید و سعی کنید در ساعات طلایی عکس خود را بگیرید. ساعت پس از طلوع خورشید یا ساعت قبل از غروب خورشید است که نور ملایم تر می شود. اگر در داخل خانه یا در نور کم عکاسی می کنید، از نور مصنوعی یا فلاش برای ایجاد افکت مورد نظر خود استفاده کنید.

بهترین قاب عکس 03

روش پنجم: به دنبال قاب های طبیعی باشید

به دنبال قاب‌های طبیعی باشید که می‌توانند به پس‌زمینه عکس شما علاقه‌مند شوند. عناصری مانند درختان، طاق‌ها یا هر الگوی پس‌زمینه راه‌های آسانی برای افزودن بافت و جذابیت به عکس شما هستند. لایه بندی قاب های طبیعی مختلف می تواند یک عکس از خوب به عالی بگیرد.

ما امیدواریم مقاله بهترین قاب عکس که در مهر و موم مات برای راحتی شما و برای استفاده حداکثری از این مقاله منتشر شده است بهترین قاب عکس از آن نهایت استفاده را ببرید و می توانید یک قاب عکس خوب و مفید برای سوژه خود داشته باشید.

نوشتن بهترین قاب عکس برای اولین بار در چاپ متین. به نظر می رسد.