منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تبلیغاتی خوشمزه با چاپ جعبه و بسته های فست فود

تبلیغاتی خوشمزه با چاپ جعبه و بسته های فست فود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تبلیغاتی خوشمزه با چاپ جعبه و بسته های فست فود

چاپ و طراحی قوطی و بسته بندی فست فود یکی از مهم ترین عوامل در این زمینه است. استفاده از کاغذ و مقوای ساده، رنگی و رنگی در صنعت فست فود بسیار رایج و ضروری است. جعبه ها و بسته بندی های کاغذی در مراکز تهیه غذا نسبت به سایر روکش ها آلودگی کمتری دارند، ضمن اینکه می توان طرح ها و چاپ های متفاوتی را در نظر گرفت. از محصولات مورد استفاده در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد: جعبه همبرگر، جعبه مقوایی و سینی غذا، سینی کاغذ، کیسه بیرونی، جعبه و کیسه، قاشق و چنگال و سیب زمینی سرخ کرده و …. . همه این محصولات از نوعی صنعت چاپ برای خصوصی سازی و تبلیغات استفاده می کنند.

تبلیغاتی خوشمزه با چاپ جعبه و بسته های فست فود

این نوع بسته بندی ها ارتباط موثری با مردم برقرار می کنند، به اندازه کافی بادوام هستند، حمل و نقل بسیار آسان و آسان دارند و در عین حال امکانات خوبی برای طرح های چاپی دارند و همچنین مقرون به صرفه هستند.
برای این منظور می توانید با کارشناسان چاپ باستان مشورت کنید و در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت طرح و سفارش مورد نظر خود را دریافت کنید. سفارش محصولات بسته بندی به شما این امکان را می دهد که خدمات خود را به شکلی خاص و منحصر به فرد به مشتری ارائه دهید.

انواع کاغذ برای چاپ روی قوطی و بسته بندی فست فود

در طراحی جعبه و بسته بندی فست فود از کاغذ پشت سفید، پشت خاکستری، انتخاب، موم، کرافت و نی، کاغذ تحریر و کاغذ گلاسه استفاده می شود. با همه صحبت ها و فست فودها، حتما یک بار به سراغ همبرگر، ساندویچ و فلافل رفته اید و به طور اتفاقی به کاغذ کاهی پیچیده شده دور آن برخورد کرده اید. استفاده از کاغذ کاهی برای پوشاندن انواع ساندویچ و برگر بسیار رایج است. این نوع کاغذ قابلیت جذب رطوبت بالا را دارد و به همین دلیل روغن و چربی را نیز به خود جذب می کند و این نکته برای او نقطه ضعف محسوب می شود.

تبلیغاتی خوشمزه با چاپ جعبه و بسته های فست فود

در حال حاضر از کاغذ مومی برای بسته بندی و سرو فست فود استفاده می شود. همچنین می توانید کاغذ مومی را به عنوان یک کاغذ مقاوم در برابر چربی در بازار بشنوید. این کاغذ در برابر رطوبت مقاوم است و معمولا برای بسته بندی غذاهای چرب مانند فست فود استفاده می شود. کاغذ مومی در ضخامت های مختلف در بازار موجود است. برای چاپ و طراحی جعبه و جلد غذا می توانید از انواع آن استفاده کنید. این کاغذ به دو نوع خشک و مرطوب تقسیم می شود و به صورت ورقه ای و رول در اندازه های مختلف قابل تهیه می باشد.

چاپ جعبه و کاغذ بسته بندی فست فود و نان

از دیگر مدارک رایج در زمینه بسته بندی فست فود می توان به گزینش اشاره کرد. در واقع بهتر است بگوییم زیر پرنده نوعی مقوا است که در بسته بندی غذاها، داروها و بهداشتی کاربرد فراوانی دارد. از مهمترین ویژگی های این کاغذ می توان به دوام بودن، ظرفیت چاپ بالا، سبک بودن و حمل و نقل آسان، مقاوم بودن در برابر ورود و خروج هوا اشاره کرد. به راحتی چین و برش را می پذیرد. همه اینها باعث می شود که این مقوا به طور گسترده در صنعت برای ساخت و طراحی جعبه و بسته بندی فست فود استفاده شود. مقوای داخلی ظاهری خشک و بادوام دارد که دارای دو سطح متفاوت است. یک طرف آن کاملا صاف و صیقلی است و طرف دیگر (لایه داخلی) ظاهری ساده دارد و با مواد بازیافتی پوشیده شده است.

تبلیغاتی خوشمزه با چاپ جعبه و بسته های فست فود

 

مقوا پشت خاکستری یکی دیگر از کاغذهای مورد استفاده در صنعت بسته بندی مواد غذایی است. یک طرف کاغذ سفید و طرف دیگر خاکستری است. این مقوا نیز برش، سبک، مقاومت خوبی دارد و به صورت گرافیکی با کیفیت مطلوب چاپ می شود. از مقوای طوسی برای ساخت کارت پستال، جلد مجلات و چاپ کتاب نیز استفاده می شود.

انواع چاپ روی قوطی و بسته بندی فست فود

بدون شک با یک تماس یک پکیج فست فود خوشمزه در محل کار یا در خانه داشته اید. در این حالت معمولا غذا در کیسه های بیرونی قرار می گیرد که در واقع نوعی جعبه و بسته بندی برای فست فود می باشد. در چاپ این نوع بسته بندی معمولا از چاپ افست و فلکسوگرافی روی کاغذهایی مانند نوشت افزار، کرافت و شیشه استفاده می شود. یکی از رایج ترین روش های چاپ افست است. در این روش رنگ ها، تصاویر و متن ها وضوح و کیفیت خوبی دارند و به دلیل مقرون به صرفه بودن معمولا برای اجراهای بزرگ استفاده می شوند. یکی دیگر از ویژگی های مهم این روش عدم محدودیت در اندازه چاپ طرح هاست.
فلکسو یکی دیگر از روش های رایج چاپ برای بسته بندی مواد غذایی است. اگر با چاپ لترپرس آشنایی داشته باشید، متوجه خواهید شد که چاپ فلکسوگرافی در واقع یک روش مدرن چاپ لترپرس است. با استفاده از این روش می توان گفت که سطحی را پیدا نمی کنید که روی آن خدمات چاپ قابل انجام نباشد. در این روش می توان از کاغذ، سلفون، فویل و حتی پلاستیک استفاده کرد.

نامه تبلیغاتی خوشمزه با چاپ جعبه و بسته های فست فود برای اولین بار در مطبوعات باستان. به نظر می رسد.