خلاقیت بی پایان آرتسیگما

خلاقیت بی پایان آرتسیگما

مدتی است که با یکی از 99 طرحی که پرکارترین (و به جرات می‌توانیم بگوییم افسانه‌ای) طراحان لوگو ویستا، Artsigma، آشنا شدیم. در 7 سالی که از صحبت ما گذشته است، چیزهای زیادی تغییر کرده است، اما چند چیز ثابت مانده است: artsigma هنوز به طور انحصاری بر روی 99 طراحی کار می کند، و او آمار دیوانه کننده ای برای آن دارد.

لوگوهای ادواردو ترکیبی برنده از قصد و تاثیر دارند

artsigma زاییده ذهن خلاق برزیلی Eduardo Lessa Venancio است و او بیش از یک دهه است که روی پلتفرم طراحی می کند. او در این مدت تقریباً 350 پروژه 1 به 1 را با 97 مشتری تکراری انجام داده و در 587 مسابقه برنده شده است. این خیلی برندسازی است! و این بدان معناست که او تجربه زیادی در برنده شدن در مسابقات و گرفتن کارهای بعدی دارد: موقعیت ایده آل برای هر فریلنسر.

در این به روز رسانی طولانی مدت، ما به خلاقیت بی پایان ادواردو، نکات او برای جذب مشتری و نکات او برای الهام گرفتن می پردازیم.

هی ادواردو! 10 سالگی 99طراحی را تبریک می گویم! چه حسی دارد؟

همیشه آسان نبوده است، اما دستاوردهای من به من نشان داده است که می توانم هر روز پیشرفت کنم. سال 2022 برای من بسیار خوب بوده است و این روزها توانسته ام به طور انحصاری روی پروژه های 1v1 تمرکز کنم.

من می گویم که از زمانی که کار روی 99designs را شروع کردم، در دیدن پروژه هایی که متناسب با نمایه من هستند بهتر شده ام و آنها را برای مدیریت بهتر زمانم فیلتر می کنم. من برنده پروژه های زیادی با کار بر روی 99طراحی شده ام و این دستاوردها به من و همسرم کمک می کند تا رویاهایمان را محقق کنیم.

شما بیش از 15 سال است که طراحی می کنید و به نظر می رسد همیشه با چیزهای تازه همراه هستید. چگونه مطمئن می شوید که کارتان متفاوت است؟

در تمام سال هایی که با لوگو کار می کنم، طرح های مشابه زیادی در مسابقات دیده ام. من به آنها توجه می کنم و تلاش می کنم تا مسیر متفاوتی را طی کنم و مطمئن شوم که خلاقیت هایم منحصر به فرد هستند.

بهترین توصیه شما برای شرکت در مسابقات طراحی چیست؟

تمرکز بر خلاصه مسابقه، به جای تکیه بر آثار با امتیاز بالا از دیگر طراحان، راهی عالی برای جلب توجه مشتری است.تمرکز بر پروژه هایی که با مهارت های شما مطابقت دارند، سودمند است. ریسک کنید و از ایده های خود دست نکشید.
– ادواردو (آرتسیگما)
همچنین ارزش تمرکز روی پروژه هایی را دارد که با مهارت های شما مطابقت دارند یا می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید تا بهترین کار خود را به مشتریان ارائه دهید. ریسک کنید و از ایده های خود دست نکشید. اگر به پتانسیل خود ایمان دارید و از کار به عنوان طراح لذت می برید، پس باید به مشارکت خود ادامه دهید و سعی کنید هر روز خود را ارتقا دهید. پروژه مورد علاقه من از سال گذشته لوگویی بود که در مسابقه ای برای آموزش غیرمعمول ایجاد کردم. با وجود اینکه در مسابقه برنده نشدم، واقعاً از آن لذت بردم!

وقتی گیر کرده اید کجا به دنبال الهام می گردید؟

به دلیل زمان زیادی که به پروژه ها اختصاص می دهم، وقت زیادی برای مطالعه ندارم [design] کتاب ها من چیزهایی مانند اینستاگرام و Behance را برای الهام مفید یافتم.من عاشق پروژه های هویت بصری Guilherme Vissotto هستم، آنها به من الهام زیادی می دهند! طراح ساده و دقیق جورج بوهوا است. و قرقره های جیمز مارتین، اگرچه کوتاه هستند، اما محتوای بسیار مرتبطی برای طراحان دارند.

من متوجه شده ام که شما چند مفهوم “فروخته نشده” را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اید. نظر شما در مورد لوگوهای آماده فروش چیست؟

در گذشته لوگوهایی با حیوانات، حروف و عناصر انتزاعی ایجاد کردم تا سعی کنم به صنایع مختلف برسم. با این حال، من از آنها فاصله گرفتم. آنها از کیفیت طراحی بالایی برخوردار بودند و مشتریان به دنبال قیمت کمتری نسبت به آنچه من ارائه می کردم بودند.

من معتقدم اکثر مشتریان یک لوگوی جدید و سفارشی برای شرکت خود می خواهند، بنابراین فروش آرم های خارج از قفسه برای آنها دشوار است. با این حال، من فکر می کنم مخاطب خاصی وجود دارد که می خواهد قیمت مقرون به صرفه تری را برای این طرح ها بپردازد.

چه چیزی در حال حاضر به شما انگیزه می دهد؟

همسرم به من انگیزه می دهد که ادامه دهم و هر روز به من انگیزه می دهد. ما می خواهیم سفر کنیم و مکان های زیادی را بازدید کنیم! امروزه ما توانایی انجام این کار را داریم و هنوز هم به لطف روش شگفت انگیز 99designs می توانیم روی پروژه ها کار کنیم.من مفتخرم که بخشی از این داستان باشم و بتوانم به مشتریان زیادی در سراسر جهان کمک کنم.
– ادواردو (آرتسیگما)
ممنون، ادواردو! چیز دیگری که می خواهید به اشتراک بگذارید؟

در 10 سالی که روی پلتفرم کار می‌کنم، هرگز تصور نمی‌کردم که به این همه دستاورد برسم! من مفتخرم که بخشی از این داستان باشم و بتوانم به مشتریان زیادی در سراسر جهان کمک کنم. از شما بسیار سپاسگزارم که به من کمک می کنید هر روز بهتر شوم!

طرح های منحصر به فرد با یک کلیک فاصله دارند!

نام تجاری درخشان بیشتری را از artsigma کشف کنید


بیا بریم!

پست خلاقیت بی پایان آرتسیگما appeared first on 99designs.