منو سایت

رنگ سال پنتون: Viva Magenta

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رنگ سال پنتون: Viva Magenta

رنگ سال پنتون Viva Magenta است، سایه ای جسور و ماندگار که راه را برای آینده ای خوش بینانه هموار می کند. این زمانی اتفاق می افتد که ما با همگرایی زندگی پس از کووید، عصر جدید فناوری، و احساس عمومی رو به رشد اضطراب و نگرانی در مورد بی ثباتی اقتصادی، جنگ های جهانی و تغییرات آب و هوایی مواجه هستیم.

جای تعجب نیست که چرا بسیاری می‌خواهند آرامش و راه‌هایی برای خود بیابند. در تمام این مدت، ما باید نیروی درونی خود را پیدا کنیم تا به جلو حرکت کنیم، تا بارقه‌ای از امید را پیدا کنیم. این احساسات در Viva Magenta منعکس شده است. این رنگ ریشه در طبیعت دارد و همانطور که Leatrice Eiseman، مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون توضیح می‌دهد، «از خانواده قرمز می‌آید و از قرمز کوشینال، یکی از با ارزش‌ترین رنگ‌های متعلق به رنگ‌های طبیعی الهام گرفته شده است. خانواده و همچنین یکی از قوی‌ترین و باهوش‌ترین خانواده‌هایی که جهان تاکنون شناخته است.

تصویر بنر رنگ سال پانتون، رنگ سرخابی viva با لایه هایی که تصویر یک شخص را می سازد
از طریق پنتون
[Viva Magenta’s] شخصیت پرانرژی، قدرتمند و مجلل احساس می شود، اما در شخصیت او نرمی نیز وجود دارد.

– تریستان، مدیر خلاق در 99designs by Vista

Tristan Le Breton، مدیر خلاق 99designs by Vista، می‌گوید: «رنگ Pantone Viva Magenta نسبت به سال‌های گذشته کاملاً تغییر کرده است، و من آن را کاملا مسحورکننده می‌دانم. حس نوستالژیک خوبی به آن دارد که شاید ارتباطش با طبیعت باشد. شخصیت او پرانرژی، قدرتمند و مجلل است، اما در شخصیت او نرمی نیز وجود دارد. من می‌توانم ببینم که بسیار سازگار است، زیرا پتانسیل و عمق زیادی در نحوه استفاده از آن وجود دارد که برای دنیای دیجیتال خوب است.»

رنگ‌های پر جنب و جوش و پرانرژی Viva Magenta برای بسیاری می‌درخشد تا در زمان‌های تاریک‌تر الهام‌بخش، خوش‌بینی و فرار کنند، موضوعی قوی که در گرایش‌های طراحی ما برای سال 2023 ظاهر شد. بسیاری از طراحان هیجان و کنجکاوی خود را برای کشف پیشرفت‌های فناوری از طریق طرح‌هایی که احساس می‌کنند ابراز کرده‌اند. پنجره هایی به روان دیجیتال در حالی که دیگران در دلتنگی، دنیاهای دیگر و ناشناخته ها غوطه ور می شوند یا به دنبال فرار هستند.این یک قرمز متحرک جدید است که در شادی ناب، تشویق به آزمایش و ابراز وجود بی‌معناست.
– پنتون

Viva Magenta حس بیان، آزمایش و کاوش بی حد و حصر را برمی انگیزد که روحی سرکش را پرورش می دهد. طبق وب‌سایت پنتون، «این یک قرمز متحرک جدید است که در شادی خالص، آزمایش‌های تشویق‌کننده و بیان بی‌هیجان‌انگیز خود لذت می‌برد.» به گفته وب‌سایت پنتون، «رنگی برق‌آمیز و بی حد و حصر که بیانیه‌ای برجسته می‌دهد.» ما این احساس را در زیبایی‌شناسی احیای پانک دیده‌ایم. یا در طرح‌هایی که هنجارها و چیدمان‌های معمولی را به چالش می‌کشند، مانند ضد طراحی یا بی‌رحمی. مدیر ارشد هنری ما ایموگن هیل به ما می گوید: «روح سرکش Viva Magenta مطابق با روندهای طراحی است که در سال 2023 شاهد آن هستیم، مانند پانک Revival. مردم برای به چالش کشیدن سیستم های شکست خورده در جستجوی چیز جدید و تازه احساس قدرت می کنند.روح سرکش Viva Magenta مطابق با روندهای طراحی است که در سال 2023 شاهد آن هستیم، مانند Punk Revival. مردم برای به چالش کشیدن سیستم های شکست خورده در جستجوی چیزی جدید و تازه احساس قدرت می کنند.
– ایموژن هیل، مدیر ارشد هنری در 99designs by Vista

گاهی اوقات رنگ‌های تیره‌تر در Viva Magenta می‌توانند عذاب و تاریکی را که ما احساس می‌کنیم، به‌ویژه در وضعیت کنونی جهان نشان دهند. اما به جای اینکه در رنگ های تیره تر مصرف کنیم، روشنایی را در Viva Magenta می یابیم و به دنبال امید در افق می گردیم. Viva Magenta رنگی برای قدرت درونی و انعطاف پذیری افراد، میل به خوش بینی و گام های جسورانه و شجاعانه ای است که ما برای ساختن دنیایی بهتر برمی داریم.

طراحی های جسورانه و خوش بینانه با Viva Magenta

در اینجا چند نمونه الهام‌بخش وجود دارد که طراحی‌های جسورانه و خوش‌بینانه را با استفاده از Viva Magenta به نمایش می‌گذارند.

جلد کتاب با متن و رنگ سرخابی viva
تصویر مردی با صومعه ای بالای سرش
لوگوی دوچرخه در قلب
حرف a و لوگوی کولون
تصویر مردی با موهای زرشکی زنده و گلی روی سرش
بسته میان وعده میوه اژدها

آیا می خواهید مقداری Viva Magenta در زندگی خود داشته باشید؟

در طراحی خود رنگی شاد و پررنگ داشته باشید


یک طرح دریافت کنید

The post رنگ سال پنتون: Viva Magenta appeared first on 99designs.