منو سایت

طراحی بدون مرز: اخراج بزرگ آژانس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طراحی بدون مرز: اخراج بزرگ آژانس

خلاقان دلایل زیادی برای خوش بین بودن در سال 2022 دارند. انتظار می رود درآمد افزایش یابد، آنها مهارت های بیشتری را بیش از هر زمان دیگری به رزومه خود اضافه کنند، انتخاب بیشتری در انواع مشتریانی که می پذیرند انجام دهند و گزارش دهند که آژانس ها برای استخدام آنها از راه دور بازتر هستند. همه اینها فرصت های بیشتری را برای این نیروی کار جهانی نشان می دهد.

اما سوال اینجاست: آیا عمر آژانس هنوز برای طراحان جاه طلبانه تلقی می شود؟ گزارش ما نشان داد که تنها 15 درصد از طراحان کار آژانس را به عنوان یکی از اهداف 5 ساله خود در نظر می گیرند.

همانطور که صنایع تحت تاثیر موج جزر و مد استعفای بزرگ قرار می گیرند، طراحان در حال تجدید نظر در جایگاه خود در چشم انداز سنتی آژانس ها هستند. از هر پنج فریلنسر یک نفر در حال حاضر برای یک آژانس کار می کند – و تقریباً نیمی از آنها (45٪) در سال گذشته به فکر ترک کار افتاده اند. با تنش‌های معمولی مرتبط با کار در آژانس، ممکن است تصادفی نباشد که این تغییر در سالی رخ داده است که در آن 60 درصد فریلنسرها تعادل بین کار و زندگی بهتری ایجاد کرده‌اند.

طراحی بدون مرز: اخراج بزرگ آژانس

گزارش ما برای طراحی بدون مرز 2022 خود را در مبارزات جمعی، پیروزی‌ها و فرصت‌های یکی از متنوع‌ترین و در دسترس‌ترین صنایع جهان تا به امروز غرق می‌کند. با بینش و نظرات 10000 فریلنسر از 144 کشور در سراسر جهان، سال را از چشم هنرمندان ببینید.

یافته های گزارش را ببینید

دیدگاه جدیدی در مورد تمرین آزاد ببینید


بیا بریم

نشریه طراحی بدون مرز: مهاجرت بزرگ آژانس اولین بار در 99 طرح ظاهر شد.