منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • طراح امیلی مارکوود برای پاداش هایی که از دنبال کردن مسیر شما به دست می آید

طراح امیلی مارکوود برای پاداش هایی که از دنبال کردن مسیر شما به دست می آید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طراح امیلی مارکوود برای پاداش هایی که از دنبال کردن مسیر شما به دست می آید

زندگی امیلی مارکوود، مانند بسیاری از هنرمندان آزاد، نوعی تعادل است. او به طور حرفه ای هر روز به ساخت برندها از ابتدا کمک می کند. Hayes Barton Designs، استودیوی او، به تازگی هفتمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته است و تجارت در حال رونق است. همچنین کودکان برای دعوا، فضای اداری برای تعمیر و حیوانات ناز برای تغذیه وجود دارد.

او همچنین یکی از متخصصان ستاره در برند 99designs است. 106 مسابقه برنده شد، 116 پروژه 1 به 1 تکمیل شد و 31 مشتری تکراری نظرات درخشان 5 ستاره را برای چندین سالی که او در این پلتفرم سپری کرد، به جا گذاشتند. و این بالاتر از هر چیز دیگری است که در زندگی او می گذرد.

تصویر یک طراح
طراح امیلی مارکوود

ما با امیلی (همچنین با نام EWMDesigns) تماس گرفتیم تا بفهمیم چه چیزی آتش او را شعله ور می کند و به او اجازه انجام هر کاری را می دهد. ما آموخته‌ایم که او مهم نیست چقدر صمیمی باشد، او همچنین به کارهایی که وارد آن می‌شود بسیار متعهد است و تنها چند پروژه را در یک زمان انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که هر یک از مشتریانش توجهی را که شایسته آن است به دست می‌آورد. و آن‌ها این کار را با ترک محصول نهایی که به آن افتخار می‌کنند، انجام می‌دهند، و وقتی کسب‌وکار کوچک خود را راه‌اندازی می‌کنند، این * صدای اضافی * را به همراه دارد.

امیدواریم داستان امیلی به شما انگیزه دهد که دوباره عاشق این روند شوید و شما را تشویق کند که مسیر خود را دنبال کنید.

یادتان هست چه زمانی متوجه شدید که طراحی مسیر درستی برای شماست؟

واقعاً به وضوح به یاد دارم. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی با مدرک بازرگانی، متوجه شدم که در یک شرکت داروسازی کوچک مشغول به کار هستم. اغلب نیاز به تکمیل پروژه های طراحی وجود داشت. من همیشه عاشق خلق کردن بودم، بنابراین زمانی که آنها ظاهر شدند داوطلب شدم.

در آن زمان، من چیزی در مورد طراحی نمی دانستم و حتی در مورد نرم افزار خلاق Adobe چیزی نشنیده بودم. یکی از همکاران که با یک شرکت انتشاراتی کار می کرد، من را به ایلاستریتور معرفی کرد و من بلافاصله عاشق شدم. مطمئناً یک منحنی یادگیری وجود دارد – فهمیدن چگونگی دستکاری نقاط لنگر برای ایجاد چیزی که به نظر نمی رسد توسط یک کودک شش ساله کشیده شده است – اما من خیلی سریع آن را فهمیدم و نتوانستم به اندازه کافی برسم.

پس از هشت سال حضور در شرکت، ما را خریداری کردند و سمت من حذف شد. اگرچه غمگین بودم، اما زمان مناسبی به نظر می رسید تا بفهمم آیا می توانم به عنوان یک طراح آزاد امرار معاش کنم یا خیر.

لحظه کامل “حالا یا هرگز”.

ترسناک و در عین حال رهایی بخش بود. هیچ ایده ای نداشتم که چگونه مشتری پیدا کنم یا حتی چه چیزی را می خواهم طراحی کنم. با این حال، همه چیز درست شد و من بسیار سپاسگزارم که روزهای “کاری” خود را به این ترتیب می گذرانم.ترسناک و در عین حال رهایی بخش بود. هیچ ایده ای نداشتم که چگونه مشتری پیدا کنم یا حتی چه چیزی را می خواهم طراحی کنم.
“امیلی مارکوود.”

کیسه ای با تصویر پرنده ای که از شیشه می نوشد
لوگوی اولیه شبکه اجتماعی: پرنده در حال نوشیدن از یک فنجان

سه بطری و یک سینی پد، مارک برای یک جلسه اولیه
نام تجاری برای Early Bird Social جان می گیرد
شما اخیراً 7 سالگی طراحی هایز بارتون را جشن گرفتید. بنابراین اول: تبریک می گویم! داستان پشت نام را برایمان بگویید؟

وقتی تصمیم گرفتم همه اینها را امتحان کنم، متوجه شدم که باید کسب و کارم را در کشور ثبت کنم. می‌دانستم که نمی‌خواهم از نامم استفاده کنم، اما رسیدن به چیزی معنی‌دار به سرعت دلهره‌آور به نظر می‌رسید. منطقه تاریخی هیز بارتون محله ای است درست خارج از رالی که در دهه 1920 تا اواسط قرن بیستم ایجاد شد و من با شوهر و دو فرزندم در آنجا زندگی می کنم. من در رالی به دنیا آمدم و به نظر من، گنجاندن بخشی از شهر که خیلی دوستش دارم، به نام تجارت، انتخاب عالی بود.

نقشه ای از منطقه تاریخی که الهام گرفته از نام استودیو امیلی است
نقشه ای از منطقه تاریخی که الهام گرفته از نام استودیو امیلی است
عالیه. می گویید در چه زمینه ای تخصص دارید؟

من به تنهایی کار می کنم و این روزها عمدتاً روی برندسازی مشاغل کوچک تمرکز می کنم. من هنوز از روابطی که در طول اقامتم در داروسازی ایجاد کردم مشتریانی دارم و بخشی از وقتم را در پروژه های شرکتی می گذرانم. بدون شک برندسازی مورد علاقه من است.

صنعت مورد علاقه شما برای طراحی چیست؟

سبک طبیعی من کمی عجیب، ارگانیک و ناقص است و به نظر می رسد که در صنایع خلاق بهترین جا را دارد. من عاشق کار با هنرمندان دیگر – خالقان، نوازندگان و سرآشپزها – هستم و متوجه شده ام که سبک طراحی من معمولا برای افراد حاضر در فضا مناسب است. فضای زیادی برای خلاقیت وجود دارد.

داشتن ترکیبی از مشتریان با طیف وسیعی از نیازهای طراحی، خوب است. چیزها را جالب نگه می دارد و هر روز چالش ها و فرصت های جدیدی را به ارمغان می آورد. برخی از طراحان می گویند که شما باید یک طاقچه را تعریف کنید و این به طور طبیعی اتفاق می افتد، اما من صمیمانه معتقدم که من منبع ارزشمندتری برای مشتریانم هستم زیرا می توانم خود را با سبک های مختلف طراحی تطبیق دهم. من مفتخرم که مفاهیم طراحی منحصر به فرد و متفکرانه را ارائه می کنم.من عاشق کار با هنرمندان دیگر – خالقان، نوازندگان و سرآشپزها – هستم و متوجه شده ام که سبک طراحی من معمولا برای افراد حاضر در فضا مناسب است.
“امیلی مارکوود.”

بسته بندی موشک قهوه
آرم قهوه Rocketship
مردی که یک فنجان قهوه سرد جلوی قهوه موشکی در دست گرفته است

به نظر شما ارزشمندترین بخش خلاقیت چه بود؟

جوایز متعدد است. با این حال، بهترین بخش، تماشای زنده شدن برندها است. ایجاد هویت برند متفکرانه و عمدی اغلب یک فرآیند طولانی و خسته کننده است و من همیشه امیدوارم که طرح های نهایی در هنگام شروع و توسعه کسب و کار مشتری به خوبی در خدمت مشتری باشد. تماشای موفقیت این برندها برای من مایه خوشحالی و افتخار است. من آنقدر احساس افتخار و فروتنی می کنم که نقش کوچکی (هر چند مهم) در سفر آنها دارم و تماشای پیشرفت آنها فوق العاده لذت بخش است.

مزیت بزرگ دیگر این است که برای خودتان کار کنید. وقتی کار آزاد را شروع کردم، پسرم تنها بود و دخترم هنوز به ما نپیوسته بود. الان هشت و شش است. داشتن انعطاف پذیری در کنار آنها – رها کردن آنها در مدرسه، کمک به انجام تکالیف یا در آغوش گرفتن بعد از یک روز سخت – امتیازی است که اگر مسیر دیگری را انتخاب می کردم، نداشتم. هفت سال پیش، من نمی دانستم که این چیزها چقدر مهم هستند. اما این به نوعی باعث می شود که همه “چیزها به دلیلی اتفاق بیفتند” درست به نظر برسد.برای داشتن انعطاف پذیری در آنجا [my kids]- ترک آنها و برداشتن آنها از مدرسه، کمک به انجام تکالیف یا در آغوش گرفتن بعد از یک روز سخت – امتیازی است که اگر راه دیگری را انتخاب می کردم، نداشتم.
“امیلی مارکوود.”

آیا با چالش هایی روبرو هستید؟

بعضی روزها الهام گرفتن سخت است و همه ایده ها احساس بدی دارند. خوشبختانه این طلسم ها خیلی سریع می گذرد. من متوجه شده ام که زمانی که من احساس استرس یا غرق شدن می کنم، خلاق بودن از همه سخت تر است.

یک گام به عقب و به دست آوردن چشم انداز بسیار کمک می کند. به نظر من، این کار مانند تهیه یک لیست و تقسیم کردن چیزها به قطعات قابل کنترل به نظر می رسد. اغلب اوقات، وقتی این کار را انجام می‌دهم، خلاقیت از بین می‌رود. امیدواریم همیشه همینطور باشد.

برای ما یک تصویر بکشید: یک روز در زندگی شما چگونه است؟ آیا روال خاصی دارید؟

من قطعاً یک موجود عادت هستم و داشتن یک روتین برای من خوب است. بیشتر روزها از بچه هایم التماس می کنم که لباس بپوشند و دندان هایشان را مسواک بزنند. بعد قهوه وقتی روز کاری من شروع می شود، سعی می کنم خودم را در خلاقانه ترین کارها غرق کنم. صبح ها اغلب پربارترین زمان روز من هستند و از اوایل بعدازظهر شروع به از دست دادن سرعت می کنم.

ظرف پره شکلات داغ با آرم MrsPotts
تغییر نام یک لوگو برای خانم پاتس

بسته بندی شیرین با شکل انتزاعی با رشته

سعی می‌کنم در ساعات اول روز از ایمیل‌ها اجتناب کنم، مگر اینکه چیز فوری وجود داشته باشد، و در هنگام ناهار به آن‌ها رسیدگی کنم. وظایف اداری برای اواخر بعدازظهر محفوظ است، زیرا در آن زمان، نیروی خلاق معمولاً تخلیه می شود. گاهی اوقات بعد از شام با خانواده به سر کار برمی گردم، اما سعی می کنم ساعات کاری نسبتاً سنتی را حفظ کنم. کار از خانه دشوار است و اگر عمدی نباشید، می توانید خیلی بیشتر از آنچه باید جلوی رایانه خود باشید.

قطعا. در مورد موضوع الهام، می توانید 3 موردی که در حال حاضر شما را الهام می بخشد به ما بگویید؟

اکنون الهام در همه جا وجود دارد. بهار مورد علاقه من است اینجا گرم شده و همه چیز گل می دهد. درختان دوباره سبز شده اند و رنگ های بسیار زیادی در همه جا وجود دارد – مطمئناً زیبا و الهام بخش. این روزها فرصت نمی کنم چیز زیادی از خودم بخوانم، اما من و فرزندانم در حال بلعیدن هستیم تواریخ نارنیا قبل از خواب. ما در کتاب سوم هستیم و من فراموش کرده بودم که داستان ها چقدر عالی هستند. نمی توانم بگویم که الهام بخش طراحی خاصی برای من وجود دارد، اما جادو به طور کلی قطعا الهام بخش است.

من عاشق موسیقی هستم و هرگز نمی توانم آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنم، اما من عاشق آهنگ انگلیسی بیت، الویس کاستلو، برت دنن، گریگوری آلن ایزاکوف، لیک استریت دیو، آموس لی، لئون بریجز، باب مارلی هستم… می توانم ادامه دهم. موسیقی منبع عظیمی از الهام برای من است، اما باید مراقب باشم که در حین کار گوش کنم. مهمانی های رقص انفرادی اگر خیلی خوب باشد اتفاق می افتد!

چهار تصویر از تصاویر سبزیجات و میوه ها
طراحی برای بازار جهانی مواد غذاییبرخی از طراحان می گویند که شما باید یک طاقچه را تعریف کنید و این به طور طبیعی اتفاق می افتد، اما من صادقانه معتقدم که من منبع ارزشمندتری برای مشتریانم هستم زیرا می توانم خود را با سبک های مختلف طراحی تطبیق دهم.
“امیلی مارکوود.”

از زمانی که چهار سال پیش به 99designs پیوستید، چیزهای زیادی در حرفه شما تغییر کرده است. چه چیزی باعث می شود که روی سکو ادامه دهید؟

99designs یک پلتفرم فوق العاده برای من بود. در ابتدا، این یک راه عالی برای من برای امتحان چیزهای جدید و گسترش دامنه مهارت هایم به عنوان یک طراح بود. داشتم دعوت نامه های مسابقه را بررسی می کردم و از اینکه تعداد زیادی از مردم به دنبال طرح هستند شگفت زده شدم. من فقط در ابتدا همه چیز را امتحان کردم، اما به سرعت متوجه شدم که کجا می توانم موفق شوم. من قصد داشتم یک ایده طراحی داشته باشم و سپس شروع به تحقیق در مورد نحوه اجرای این مفهوم کنم. از آنجایی که من یک طراح رسمی آموزش دیده نبودم، مهارت هایم محدود بود، اما هر مسابقه به من اجازه می داد چیز جدیدی یاد بگیرم. من در ابتدا از iPad استفاده نمی کردم، بنابراین ایده ها را روی کاغذ ترسیم کردم، عکس گرفتم و سپس طرح را با ماوس در Illustrator دنبال کردم. در حال حاضر قدیمی به نظر می رسد، اما اگر به تمرین با ابزار pen نیاز دارید، این راه برای به دست آوردن آن است.

من با مشتریان فوق العاده زیادی – از سراسر جهان – کار کرده ام که هرگز بدون 99designs ملاقات نمی کردم. من از فرصت‌هایی که از حضورم در این سکو به دست آمده بسیار سپاسگزارم و قصد دارم تا زمانی که بتوانم حضورم را در اینجا حفظ کنم. با پیشرفت کسب و کار من همه چیز تغییر کرده است و دیگر زمانی برای شرکت در مسابقات زیادی ندارم، اما پروژه های تک به تک منبع خوبی برای کسب و کار من بوده است. پیدا کردن مشتریان خود یک چالش و زمان بر است و پلتفرم آن را به فرآیندی بسیار ساده و بدون دردسر تبدیل می کند.

ممنون به خاطر جملات مهرآمیزتون. آخرین سوال قبل از شروع: شما با لحظه ای “حالا یا هرگز” مواجه شدید که باید تمرین خلاقانه خود را شروع می کردید. آیا می خواهید خرد یا توصیه ای را برای طراحان، شاید کسانی که تازه کار خود را شروع کرده اند، در میان بگذارید؟ شاید از این پرش چیزی یاد گرفتی؟

اگر مشتاق باشید و سخت کار کنید، واقعاً فکر می کنم تقریباً می توانید به هر چیزی که فکرش را بکنید برسید. به یاد داشته باشید که کمی به خودتان لطف کنید و صبر زیادی داشته باشید. چند سال طول کشید تا واقعاً این تمام وقت را مدیریت کنم، و با نگاهی به گذشته، بسیار خوشحالم که ناامنی و ناراحتی همه آن را پذیرفتم و تازه وارد کار شدم. تا جایی که می توانید یاد بگیرید و در صورت نیاز با طراحان دیگر برای راهنمایی تماس بگیرید. جامعه خلاق فوق العاده و حمایت کننده است. فقط مطمئن شوید که آن را پیش پرداخت کنید.

ما آن را دوست داریم. ممنون، امیلی!

آیا کار امیلی را دوست دارید؟

او را برای پروژه بعدی خود استخدام کنید.


بیا بریم!

پست طراح امیلی مارکوود در مورد جوایزی که از پیروی از مسیر شما به دست می آید اولین بار در 99طراحی ظاهر شد.