منو سایت

طرح تیشرت روز پدر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طرح تیشرت روز پدر

.element-bottomshadow.imageframe-6:before, .element-bottomshadow.imageframe-6:after{-webkit-box-shadow: 0 17px 10px rgba(0,0,0,0.4);box-shadow: 0 17px 10px rgba(0,0,0,0.4);}

طرح تیشرت روز پدر

طرح تیشرت روز پدر

تی شرت (مخصوصا تی شرت های سفارشی) برای هر پدر و پدربزرگی برای جشن روز پدر و یا حتی تولدی که در مطلب در مورد آن صحبت کرده ایم ایده بسیار زیبا و جذابی است. طرح تیشرت روز پدر ما سعی کرده ایم بهترین ایده های طراحی را به عنوان نمونه در این مقاله به شما نشان دهیم. البته ایده های زیادی برای طراحی تی شرت روز پدر وجود دارد، اما ما در این مقاله چند نمونه را نشان می دهیم. همکاران ما از تیم چاپ متین این توانایی را دارند که هر نوع طرح و ایده ای را بدون محدودیت برای شما تولید کنند. برای روز پدر، تولد و هر مراسم مهم دیگری ایده های عالی و منحصر به فردی برای هدیه وجود دارد که به تعدادی از آنها اشاره می کنیم. برای دیدن طرح های تی شرت، سویشرت و … می توانید در ادامه با ما همراه باشید. ما در چاپ متین انواع تی شرت ها را در متریال، سایز و رنگ های مختلف در اختیار داریم و می توانید هر طرحی را که بخواهید روی هر یک از این تیشرت ها چاپ کنید.

در این مطلب توضیحات مختصری در مورد انواع تی شرت های چاپی به شما می دهیم که می توانید با توجه به سلیقه و نوع طرح خود یکی از این موارد را انتخاب کنید. چاپ تی شرت انتخاب کنید

تی شرت های نخی

چاپ روی تیشرت نخی در 4 رنگ سفید، مشکی، قرمز و زرد موجود است و هرکسی می تواند با توجه به سلیقه خود تی شرت را انتخاب کرده و طرح مورد نظر را روی آن چاپ کند. تیشرت های نخی به دو صورت کاتری و مدیا در سایزهای A4 و A3 چاپ می شوند که برای طرح های تک رنگ از چاپ کاتری و برای طرح های رنگارنگ از چاپ مدیا استفاده می شود. هر دو روی تی شرت قرار می گیرند.

تی شرت های تابیده و ملانژ

این نوع تی شرت ها از الیاف پلی استر مصنوعی ساخته شده اند و می توانید هر طرحی را با هر جزئیاتی روی این تیشرت ها چاپ کنید. تیشرت اسپان در رنگ سفید و ملانژ در رنگ خاکستری در سایت موجود است. مزیت اصلی این تیشرت ها ارزان بودن و عدم محدودیت در طراحی چاپی است. مهمترین عیب این نوع تیشرت ها پلی استر بودن آنهاست.

تی شرت جودون

تی شرت جودون در دو رنگ سفید و مشکی در سایزهای مختلف از متوسط ​​تا دوبل و سیستم چاپ نیز مانند تی شرت های نخی در انواع مدیوم و چاپی موجود است. تی شرت های جودون نیز مانند سایر تی شرت ها از نخ پنبه ای ساخته شده اند و کیفیت بسیار بالایی دارند.

سویشرت پنبه ای

سویشرت های نخی از دو نخ تمام پنبه ای تولید می شوند که در دو رنگ سفید و مشکی تولید می شوند و سیستم چاپ این نوع سویشرت ها به صورت مدیا و کاتری نیز موجود است. می توانید طرح دلخواه خود را روی سویشرت چاپ کنید و یک چاپ گرمکن زیبا و خاص داشته باشید.

با ارائه یک سری توضیحات مختصر در مورد انواع تی شرت و سویشرت، اکنون نمونه ای از عکس ها و طرح های روز پدر را در این مطلب در مورد طرح های تی شرت روز پدر ارائه می دهیم.

طرح تی شرت روز پدر 1

طرح تی شرت روز پدر 2

طرح تی شرت روز پدر 3

طرح تی شرت روز پدر 4

طرح تیشرت روز پدر 5

طرح تی شرت روز پدر 6

طرح تی شرت روز پدر 8

طرح تی شرت روز پدر 7

ما امیدواریم مقاله طرح تیشرت روز پدر همچنین خواندن این مقاله توسط Eده ها جذاب و زیبا برای روز پدر یا به تولد پدرتان رسیده اید و به زیباترین طرح تی شرت تولد پدرتان رسیده اید و می توانید هدیه ای زیبا و ماندگار به پدرتان بدهید.

طرح تی شرت روز پدر اولین بار با چاپ متین نوشته شد. به نظر می رسد.