منو سایت

نحوه طراحی رساله برای دیده شدن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه طراحی رساله برای دیده شدن

.element-bottomshadow.imageframe-1: قبل، .element-bottomshadow.imageframe-1: بعد از {-webkit-box-shadow: 0 17px 10px rgba (0,0,0,0.4); box-shadow: 0 17px 10px rgba (0,0,0,0.4)؛}نحوه طراحی رساله برای دیده شدن

نحوه طراحی رساله برای دیده شدن

در دنیای دیجیتال مارکتینگ و فروش آنلاین، به راحتی می توان درک کرد که چرا برخی افراد چنین فکر می کنند چاپ رساله اکنون بی ربط است و هزینه اضافی دارد. اگر در این مقاله نحوه طراحی رساله برای دیده شدن از نظر اهمیت تراکت و اینکه چه باید کرد، از هزینه چاپ تراکت استفاده نکردیم و بهتر از دیجیتال مارکتینگ از آن استفاده نکردیم.

مسیر تبلیغات یک راه عالی برای ارتباط با مشتریان بالقوه با پیامک و انگیزه است که می تواند فروش را افزایش دهد. شما در حال حاضر لیستی از مشتریان فعلی خود دارید که می توانید از آنها برای دریافت یکی از آنها استفاده کنید بروشور یا یکی کاتالوگ تبلیغات ایجاد و منتشر کنید. اگر لیستی از مشتریان ندارید می توانید از مشتریان بالقوه ای که در این زمینه فعالیت می کنند آدرس بگیرید و مسیر تبلیغاتی خود را برای این افراد ارسال کنید.

اکنون زمان شروع به ایجاد است چاپ مهر فوری او را وادار کنید که مخاطب شما را جذب کند. در اینجا 10 پیشنهاد وجود دارد که می توانید از آخرین کمپین بازاریابی الهام بگیرید.

از مشتریان خود برای کارآمدی بیشتر استفاده کنید

از یکی از مشتریان وفادار خود عکس بگیرید و اجازه دهید او گواهی رضایت از کسب و کارتان را به شما بدهد. این رویکرد باعث ایجاد اعتماد می شود و احتمالاً مورد توجه قرار می گیرد زیرا مردم معمولاً به دنبال این هستند که ببینند کسانی که از کسب و کار شما استفاده کرده اند چه تجربه ای دارند.

اطلاعات خود را به روز نگه دارید

دسترسی خود را حفظ کنید: نام کسب و کار، آدرس، شماره تلفن، شماره فکس، آدرس ایمیل، آدرس وب‌سایت، و نقشه یا طرحی از موقعیت مکانی خود ایجاد کنید. ساعات کاری و زمانی که در محل کار هستید را در بروشور خود ذکر کنید.

ارائه خدمات رایگان

مسیر تبلیغاتی خود را به کوپن تبدیل کنید. طراحی چشم نوازی ایجاد کنید که باعث می شود بروشور شما به دنبال یک کوپن با ارزش خواهید بود و ارزش استفاده از آن را برای مراجعه به تجارت خود خواهد داشت. خدمات رایگان همیشه یک شرط مطمئن برای جذب مشتریان به کسب و کار شما است.

از تکنولوژی استفاده کنید

از یک کد QR برای طراحی رساله خود استفاده کنید. شما می توانید از این کد QR برای ذخیره اطلاعاتی که ممکن است نتوانید در مسیر خود قرار دهید استفاده کنید. طراحی تراکت خودت استفاده کن مخاطبین شما فقط باید از این ظرفیت با یک گوشی هوشمند با تمام اطلاعاتی که ممکن است در تراکت شما جا نشوند استفاده کنند.

دلیل اینکه تراکت را نمی بینید

خلاق بودن

تفنگ خلاقانه خود را از جعبه خارج کنید و طرح ها و عکس های جالب و زیبا را روی تراکت قرار دهید. شما می توانید با یک عکس خارق العاده مخاطبان خود را به فکر وادار کنید. به عنوان مثال، از شن و ماسه استفاده کنید. به مخاطب خود فکر کنید که به صحرا یا ساحل سفر می کند. شما باید از تصاویر استفاده کنید تا در یک نگاه هر آنچه را که می خواهید به مخاطب منتقل کنید.

یک قالب جدید طراحی کنید

شاید اکثر رساله ها یا بروشور کمپین های تبلیغاتی مستطیلی و ساده هستند و اکثر مردم اینطور فکر می کنند. در مطبوعات تفسیری یا چاپ بروشور فوری خودتان از اشکال خاص استفاده کنید. اگر در یک شرکت مسافرتی کار می کنید، تراکت خود را به صورت هواپیما یا اتوبوس برش دهید، قالب خاص رساله تمام حرف های شما را به مخاطب منتقل می کند، حتی اگر چیزی در آن باشد. تراکت ننویسید که بخش خاصی از رساله تمام ماجرا را بیان می کند. برش ویژه چاپ کارت ویزیت یا چاپ لیبل این امر بسیار متداول است، اما هنگام چاپ رساله، خلاف سنت تلقی می شود و برای عموم بسیار جذاب خواهد بود.

به صورت ترکیبی توزیع کنید

وقتی رساله چاپ می کنید، می توانید رساله خود را اینجا بزنید و یک کوپن تبلیغاتی یا کارت ویزیت برای رساله خود بزنید. این کارت ویزیت می تواند اطلاعاتی در مورد سازمان شما و یا درصد تخفیف برای محصولات شما به رساله شما بدهد.

از مواد خوب استفاده کنید

اگر نمی خواهید کمی بیشتر هزینه کنید، از تراکت تبلیغاتی از مواد مختلف استفاده کنید. می توانید از روکش مخملی یا پوشش سلفون مات یا براق در تراکت خود استفاده کنید.

یک بعد جدید اضافه کنید

احساس اضافی را به دستگاه خود اضافه کنید. می توانید از عطر یا محرک های دیگر در دستگاه خود استفاده کنید. می توانید دستگاه خود را با مواد معطر آغشته کنید. مخاطبان شما قطعا این را دوست خواهند داشت.

یک سری ایجاد کنید

در تراکت تبلیغاتی خود سعی کنید یک سریال طراحی کنید. یعنی یک پیام را مرحله به مرحله در قالب چند قسمت ارسال کنید. در بازه های زمانی مختلف پیام ارسال کنید. این کار باعث می‌شود مخاطب شما را دنبال کند یا حدس بزند پایان داستان کجا به پایان می‌رسد. این می تواند برای مخاطبان شما بسیار جذاب باشد.

قطعا بیش از ده ایده وجود دارد که در این مقاله برای استفاده بهتر از رساله به شما ارائه کرده ایم. نحوه طراحی رساله برای دیده شدن ما به برخی از این روش ها اشاره کردیم که امیدواریم بخشی از آن باشد مزایای چاپ تراکت ما به شما گفتیم که او شما را متقاعد کرد که از چاپ رساله برای تجارت خود استفاده کنید. در این مقاله نحوه طراحی یک رساله قابل مشاهده سعی کرده ایم بیشتر نکات را به شما بگوییم و امیدواریم برای شما مفید بوده باشد.

نوشته نحوه طراحی رساله که برای اولین بار در چاپ متین قابل مشاهده است. به نظر می رسد.