منو سایت

هزینه طراحی لوگوی شما چقدر باید باشد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هزینه طراحی لوگوی شما چقدر باید باشد؟

لوگو بخشی ضروری از هویت هر برند است – اغلب اولین چیزی است که یک مشتری بالقوه می بیند و استفاده از لوگویی که از رقبا متمایز باشد بسیار مهم است. اما هزینه طراحی لوگو چقدر باید باشد؟ مانند تمام هزینه های کسب و کار، شما می خواهید هزینه طراحی لوگو را با کیفیت و ارزشی که به دست می آورید سنجید.

کلاژ لوگو از انواع لوگوهای با کیفیت بالا

استخدام یک طراح یا شرکت طراحی حرفه ای کمک می کند تا مطمئن شوید که لوگوی نهایی شما متمایز است و پیام برند شما را منتقل می کند. مانند هر سرویس دیگری، قیمت‌ها و بسته‌های طراحی لوگو متفاوت است و مهم است که بدانید برای پول خود چه چیزی دریافت می‌کنید – یا نمی‌گیرید.

هزینه طراحی لوگو چقدر است؟

هزینه طراحی لوگو از 0 تا ده ها هزار دلار است، اما اگر یک کسب و کار کوچک یا یک استارت آپ هستید که به دنبال طراحی با کیفیت هستید، یک طراحی لوگوی خوب باید بین 300 تا 1300 دلار هزینه داشته باشد..

قیمت طراحی لوگو می تواند متفاوت باشد، به عنوان مثال هزینه طراحی لوگو بستگی به کیفیت و اینکه چه کسی آن را ایجاد کرده است. به بودجه خود نگاهی بیندازید و به ما کمک کنید تا بر اساس نیاز خود بهترین راه را برای هزینه کردن انتخاب کنید.

10 تا 50 دلار

300 تا 800 دلار

800 تا 2500 دلار

2500 دلار +

گزینه های طراحی لوگو

سازنده لوگو

طراح آزاد یا مسابقه طراحی (شروع از 299 دلار)

طراح آزاد یا مسابقه طراحی

آژانس طراحی

کیفیت

لوگوهای اصلی و عمومی، ساخته شده با مجموعه ای از نمادها و فونت ها. زمان اجرای بسیار سریع

طراحانی با تجربه امیدوارکننده اما محدود یا نمونه کارها کوچکتر.

طراحان مجرب و خدمات و مشاوره حرفه ای.

طراحی های با کیفیت بالا توسط تیمی از استراتژیست های خلاق با طیف گسترده ای از خدمات تضمین شده است.

چه کسی باید از آن استفاده کند

مشاغل بسیار با بودجه و محدود به زمان که با طراحی کلی مطابقت دارند

کسب و کارهایی که فرآیند طراحی را به خوبی درک می کنند و ترجیح می دهند به جای پول وقت بگذارند

کسب و کارهایی که کیفیت را با بودجه متوسط ​​می خواهند

کسب و کارهایی با منابع خوب که خواهان یک بسته کامل برندینگ از بالا به پایین هستند

قیمت پایین: زیر 300 دلار

سازنده لوگو

ارزان ترین راه برای گرفتن لوگو این است که خودتان آن را انجام دهید. اگر شما یک طراح آموزش دیده هستید و Illustrator را به خوبی می شناسید، اینجاست. اگر نیستید، این شما را به یک تولید کننده لوگو هدایت می کند.

در حالی که مولدهای لوگو ارزان ترین گزینه هستند (0 دلار برای استفاده از سرویس و 10 تا 50 دلار برای خرید طرح شما)، آنها فقط گزینه های محدود و معمولی برای نمادها و فونت ها ارائه می دهند. اگر این مسیر را طی کنید و از زیبایی طراحی بسیار پیچیده ای برخوردار باشید، می توانید یک لوگوی قابل استفاده (در صورت رایج) دریافت کنید. اگر هیچ آموزش طراحی ندارید، ممکن است در نهایت به چیزی برسید که زیاد به نظر نمی رسد.

LogoMaker
سازندگان لوگو صدها مفهوم را بر اساس نام و صنعت کسب و کار شما تولید می کنند. تصویر از طریق LogoMaker.com

می توانید فریلنسرهایی را بیابید که مایلند با کمتر از 300 دلار به شما لوگو بدهند. ممکن است یک معامله عالی باشد، اما مانند همه معاملات عالی، باید از خود بپرسید که چرا آن را دریافت می‌کنید… اگر به این دلیل است که به مادر طراح لطف کرده‌اید، پس یک امتیاز به شما بزنید! اگر آنها را در یک وب سایت ناشناس بیابید، بعید به نظر می رسد که آنها به همان اندازه که شما می توانید به تنهایی انجام دهید، به شما مشترک باشند. (یا طرح ممکن است دزدیده شود! ما دائماً می بینیم که طرح های ایجاد شده در 99طراحی در وب سایت های مستقل ارزان ظاهر می شوند.)

محدوده متوسط: 300 تا 2500 دلار

اگر از چند صد تا چند هزار دلار در بودجه خود دارید، در بهترین نقطه برای هزینه طراحی لوگو هستید: احتمالاً طراحی بسیار خوبی خواهید داشت و نیازی به شکستن بانک ندارید.

در این محدوده قیمت برای طراحی لوگو، شما دو گزینه برای به دست آوردن یک طرح دارید: همکاری با یک فریلنسر یا یک مسابقه طراحی لوگو.

و می دانیم: بین 300 دلار و 2000 دلار تفاوت زیادی وجود دارد. نگران نباشید، ما متوجه شده ایم که چرا و چه زمانی می خواهید بیشتر بپردازید.

طراح آزاد

وان گوندی
از طریق Behance

استفاده از یک طراح مستقل می تواند یک تجربه عالی باشد – شما متخصصی را دریافت می کنید که لوگوی شما را بر اساس بازخورد شما سفارشی می کند. با این حال، طیف بسیار گسترده ای از تجربه وجود دارد که به معنای طیف گسترده ای از قیمت و کیفیت کار است. مهم است که با طراحان آینده بررسی کنید اگر می خواهید یک به یک کار کنید. بررسی نمونه کارها و توصیه های آنها ضروری است و دریافت توصیه مستقیم از شخصی که به آن اعتماد دارید حتی بهتر است.

هنگام انتخاب یک فریلنسر، به خاطر داشته باشید:

 1. نحوه شارژ (ساعتی با توجه به پروژه)
 2. چقدر تجربه دارند
behance2
از طریق Behance

در اصل، شما پیشنهاد بالاتری را از شخصی دریافت خواهید کرد که تجربه ثابتی دارد. آنها همچنین به شما تفکیک دقیقی از آنچه در ازای پول خود دریافت می کنید (یا مدت زمانی که آنها انتظار دارند پروژه شما طول بکشد) را به شما ارائه می دهند.

اگر می خواهید 300 تا 800 دلار هزینه کنید، احتمالاً با یک طراح گرافیک کمتر آزمایش شده کار خواهید کرد. اگر دید واضحی داشته باشید، تجربه ارائه بازخورد در مورد کار طراحی و زمان برای رفع شکستگی ها داشته باشید، می تواند عالی باشد. اگر به دنبال پشتیبانی بیشتر برای رسیدن به آنچه می‌خواهید هستید و ساعت‌ها برای رفت و برگشت ندارید، احتمالاً باید در محدوده 800 تا 2000 دلار هزینه کنید.

مسابقه لوگو

با ترکیب ثبات قیمت ثابت با طیف گسترده ای از گزینه های طراحی برای لوگوهای شما، مسابقه طراحی لوگو ایده های طراحی متنوعی را از جامعه جهانی طراحان برون سپاری می کند و ده ها ایده منحصر به فرد برای لوگوی شرکت به شما ارائه می دهد. در طول مسابقه (که معمولاً یک تا دو هفته طول می کشد) شما این فرصت را دارید که با طراحان ارتباط برقرار کنید و در مورد نسخه های مختلف طرح های آنها بازخورد بدهید تا بتوانید به شکل گیری محصول نهایی کمک کنید.

هزینه طراحی لوگوی شما چقدر باید باشد؟
لوگوی برگر جونت
لوگوی فلایتانیوم

در 99designs، بسته های لوگو از 299 دلار تا 1299 دلار متغیر است، بنابراین مشاغل با هر بودجه ای می توانند روی یک لوگوی حرفه ای سرمایه گذاری کنند.

ایمیل خود را بررسی کنید
ما به تازگی کتاب الکترونیکی رایگان شما را با آرم برای شما ارسال کردیم.

کتاب الکترونیکی لوگوی رایگان را دریافت کنید و یاد بگیرید که چگونه لوگوی عالی ایجاد کنید.
ایمیل خود را وارد کنید تا کتاب الکترونیکی را به همراه نکات خلاقانه، منابع و تبلیغات تصادفی (که هر زمان که بخواهید می توانید از آنها انصراف دهید) را وارد کنید.

سیونکی! به نظر می رسد چیزی اشتباه است.

مانند فریلنسرها، می توانید به هر قیمتی طراحی لوگوی خوبی داشته باشید، اما اگر هزینه بیشتری بپردازید، انجام آن آسان تر خواهد بود. با پرداخت بیشتر، جایزه طراح برنده نیز بیشتر است. طراحان باتجربه تری در رقابت شما شرکت می کنند، بنابراین طرح های باکیفیت تری را می توانید انتخاب کنید. با بسته‌های 99designs Gold و Platinum، همچنین یک مدیر حساب دریافت خواهید کرد که با کمک به شما در نوشتن داستان‌های کوتاه خلاقانه و ارائه بازخورد به طراحان، به ساده‌تر کردن فرآیند طراحی کمک می‌کند.

هنگام انتخاب بسته مسابقه لوگوی خود، به این فکر کنید که چقدر زمان خواهید داشت و چقدر تجربه در نوشتن جلسات توجیهی و همکاری با طراحان دارید. اگر هنوز مطمئن نیستید، برای مشاوره طراحی با ما تماس بگیرید.

کلاس بالا: 2500 دلار +

هنگامی که یک طرح لوگو را خریداری می کنید، در نهایت یک لوگو دریافت می کنید! اما اگر مایل باشید و بتوانید پول بیشتری بپردازید، می توانید بیشتر دریافت کنید. این معمولاً به معنای همکاری با یک آژانس طراحی است. که همچنین به معنای قیمتی است که 10000 دلار + است.

آژانس های طراحی

یک آژانس طراحی یا برندینگ حرفه ای گزینه دیگری برای طراحی لوگوی شماست و اغلب شامل یک بسته نام تجاری از بالا به پایین برای قیمت است. آژانس های طراحی اغلب تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل رقبا را انجام می دهند تا بفهمند چگونه برند شما می تواند به خوبی برجسته شود. آژانس‌ها تیم‌های خلاقی را استخدام می‌کنند که از همه زوایا به پروژه شما نزدیک می‌شوند و از کار عمیقی که توسط داده‌های تجاری پشتیبانی می‌شود، اطمینان حاصل می‌کنند.

مایل
از طریق پنتاگرام

البته یکی از بزرگترین موانع برای استخدام یک آژانس طراحی قیمت است. بسته‌های هویت برند (که شامل لوگو می‌شوند) از حدود 10000 دلار با آژانس شروع می‌شوند و معمولاً برای مارک‌های کوچک کم‌هزینه هستند. علاوه بر این، همه آژانس ها یکسان ایجاد نمی شوند. همانند استخدام یک طراح آزاد، باید تحقیقات خود را در مورد کار، سبک و رضایت مشتری انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های مختلف طراحی لوگو، به پست ما در مورد بهترین راه برای ایجاد طراحی لوگو مراجعه کنید. حتماً نحوه ایجاد یک راهنمای سبک برند را بخوانید تا شروع به تعریف برند خود کنید که به شما کمک می کند تا یک لوگوی عالی با طراح خود ایجاد کنید.

آیا می خواهید در مورد طراحی لوگو اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ آموزش طراحی لوگو

برای پولم چه می گیرم؟

مهم نیست که چه جهتی را برای پروژه طراحی لوگو انتخاب می کنید، مهم است که بدانید دقیقاً چه چیزی برای پول خود نیاز دارید. این که آیا تصمیم به استخدام یک طراح مستقل دارید، یک مسابقه طراحی راه اندازی می کنید یا به یک آژانس ملحق می شوید، مطمئن شوید که چک لیست زیر بخشی از توافق شما است:

 • طراحی لوگوی نهایی شما در چندین فرمت
  • فرمت برداری با وضوح بالا برای چاپ
  • قالب بهینه شده وب برای وب سایت، رسانه های اجتماعی و سایر نیازهای دیجیتال
 • حق چاپ کامل قانونی
  • این تضمین می کند که طراحی لوگوی شما منحصراً متعلق به شماست
  • در 99designs، طراحان حق چاپ را قبل از پرداخت نهایی منتشر می کنند

آیا آماده دریافت لوگوی حرفه ای برای کسب و کار خود هستید؟

یک مسابقه طراحی لوگو می تواند ده ها ایده از طراحان سراسر جهان را برای شما به ارمغان بیاورد.


لوگو دریافت کنید

این مقاله در ابتدا در سال 2016 منتشر شده است. با نمونه ها و اطلاعات جدید به روز شده است.

انتشارات هزینه طراحی لوگوی شما چقدر است؟ برای اولین بار در 99 طرح ظاهر شد.