منو سایت

چگونه یک تراکت زیبا طراحی کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک تراکت زیبا طراحی کنیم

چاپ رساله یک راه عالی برای ارتباط با مشتری و به صورت بصری با یک پیام متنی انگیزشی که می تواند منجر به فروش برای شما شود. اکنون امیدوارید فهرستی از مشتریان فعلی خود داشته باشید که بتوانید پیام خود را به آنها برسانید. مادر چاپ نفیس این مقاله چگونه یک تراکت زیبا طراحی کنیم ما سعی کردیم شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید یاد بگیرید که یک طرح تراکت زیبا داشته باشید ما به شما توضیحاتی می دهیم و امیدواریم این مقاله چگونه یک تراکت زیبا طراحی کنیم برای شما مفید و کمک کننده باشد.

اطلاعات خود را به روز کنید

راهی برای برقراری ارتباط با خود از جمله وسایل ارتباطی از جمله برند، آدرس، شماره تلفن، شماره فکس، آدرس ایمیل، آدرس وب سایت در طراحی خود ارائه دهید. اگر بتوانید آدرس طرح کسب و کار خود را در تراکت قرار دهید، کمک زیادی به یافتن مخاطبین خود کرده اید. فراموش نکنید که ساعات کاری خود را درج کنید.

تبدیل به روشی خاص

سعی کنید تراکت خود را به یک شکل و با فرمت مشخص، طرح و برش و بعد طراحی کنید مهر انجام دادن. مثلا اگر قصد تبلیغ بستنی خود را دارید تراکت خود را به بستنی تبدیل کنید یا اگر آرایشگاه دارید تراکت خود را مانند قیچی طراحی کنید و از شکل های سنتی و مستطیلی خودداری کنید یا شب عید آن را به ماهی تبدیل کنید.

از تکنولوژی استفاده کنید

شما می توانید از کد QR در طراحی تراکت خود استفاده کنید و این کدها ممکن است حاوی مطالب زیادی باشند که نتوانید در طراحی تراکت خود از آنها استفاده کنید. به عنوان مثال آدرس اسکچ، سایر خدماتی که در قالب یک سایت زیبا قرار می دهید، آدرس شبکه های اجتماعی خود که بسیاری از طرح ها و محصولات خود را در قالب این QR به مخاطبین خود ارائه می دهید. کدها با مخاطبین شما با ما تماس بگیرید.

از مشتریان خود کمک بگیرید

از یکی از مشتریان وفادار خود عکس بگیرید و اجازه دهید رضایت خود را از تجارت شما برای دیگران توضیح دهد. این باعث اعتماد مشتریان به شما می شود و احتمالاً مورد توجه قرار می گیرید زیرا مردم معمولاً کنجکاو هستند و می خواهند بدانند دیگران چه فکری می کنند و دیگران در مورد شما چه فکری می کنند.

خلاق بودن

سعی کنید در چاپ و شروع رساله خود خلاق باشید. ممکن است گران و زمان بر باشد، اما سعی کنید این کار را انجام دهید زیرا بسیار جذاب و خاص می شود. به عنوان مثال، یک بند یا روبان اضافه کنید. تراکت خود را در یک پاکت قرار دهید. به چاپ بروشور قدر خودت را بدان

کد تخفیف

سعی کنید هنگام طراحی تراکت خود شرایط تخفیف را به صاحبان این تراکت بدهید. زیرا داشتن کد تخفیف برای صاحبان این رساله باعث حفظ و جذب بیشتر شما و افزایش اثربخشی پیام شما می شود. یعنی برای مشتریان خود ارزش قائل شوید.

از مواد مخصوص استفاده کنید

داشتن یک متریال خاص و جذاب به خصوص ویژگی های منحصر به فرد تراکت شما کمک زیادی خواهد کرد. مثلا کاغذ مخملی که با برداشتن آن حس جذاب و خوبی را به هر مشتری و مخاطبی منتقل می کند و به دلیل مطالب خاص و خاص نمی توان آن را از رساله شما حذف کرد.

روشی خاص برای طراحی تراکت

چند بعدی بسازید

شاید فکر کنید که این کار بسیار گران است اما با چند مرحله ساده و ارزان می توانید به راحتی تراکت خود را خوشبو کنید. نیازی به کل نیست چاپ رساله یا بروشور خودتان عطر و ادکلن بزنید، کافی است تمام نواحی خود را برای مدتی در محیطی معطر قرار دهید و این کار باعث می شود که بوی مطبوع تان به تراکت شما معطر شود. این ایده ممکن است برای برخی کسب و کارها مانند ادکلن فروشی ها ایده خوبی به نظر برسد، اما برای همه شرکت ها جذاب و خاص است. این کار تراکت شما را جذاب تر و جذاب تر می کند.

تبلیغات را با هم ترکیب کنید

سعی کنید فضا را در طراحی تراکت خود لحاظ کنید چاپ کارت ویزیت ارزان قرار دادم. دو تراکت یا کارت ویزیت را با سوراخ کن به هم بچسبانید. با این کار شما توانسته اید خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید و ویژگی های شخصی و سازمانی کسب و کار خود را به دیگران نشان دهید.

ساخت سریال سریال

سعی کنید از یک سری پیام در تبلیغات خود استفاده کنید که مربوط به مجموعه ای از سازمان های مرتبط است. فقط از چند پیام کوچک برای رسیدن به پیام اصلی در طراحی تراکت استفاده کنید. در طراحی تراکت مانند یک پازل عمل کنید. این کار پیام اصلی را برای مخاطبان شما جذاب و خاص می کند.

در نهایت خواهید دید که بیش از 10 ایده برای ایجاد رساله خودتان وجود دارد. با این کار می توانید یک تبلیغ و بازاریابی بسیار جذاب و اختصاصی نسبت به سایر تبلیغات گران قیمت داشته باشید و بازخورد زیادی از این کار بگیرید. مادر گروه هنری چاپی نفیس سعی می کنیم این ایده های جذاب و خاص را برای شما بیان و بیان کنیم تا بتوانید طرحی خاص و خیره کننده داشته باشید. چاپ رساله به خودت برس

امیدوارم این مقاله چگونه یک تراکت زیبا طراحی کنیم برای شما زیبا و جذاب باشد و یکی باشید روشی خاص برای طراحی تراکت تماس بگیرید و این مقاله را بخوانید چگونه یک تراکت زیبا طراحی کنیم برای شما مفید و کمک کننده باشد.

نوشته نحوه طراحی یک رساله زیبا برای اولین بار با چاپ نفیس. به نظر می رسد.