منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه Vista Careers با 99designs Studio همکاری کرد تا تصاویر برند خود را ارائه دهد

چگونه Vista Careers با 99designs Studio همکاری کرد تا تصاویر برند خود را ارائه دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه Vista Careers با 99designs Studio همکاری کرد تا تصاویر برند خود را ارائه دهد

همانطور که شرکت شما رشد می کند، مهم است که نام تجاری، ارزش ها و اهداف کسب و کار خود را جلوتر و در مرکز قرار دهید. این به نامزدهای بالقوه کمک می کند تا بفهمند آیا شرکت شما برای آنها مناسب است یا خیر و به شرکت شما کمک می کند تا نامزدهایی را استخدام کند که به ارزش های شما اعتقاد دارند و می توانند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کنند.

تیم Vista Talent Attraction به استودیو 99d روی آورد تا مجموعه ای از تصاویر برند جذاب را ایجاد کند تا ارزش ها، اهداف و فرهنگ خود را از راه دور به تصویر بکشد. با مدیر خلاقی که مسئولیت کارگردانی را بر عهده داشت، آنها راه حل مناسبی را برای ارائه مجموعه ای از تصاویر وب با سرعت پیدا کردند که برند دیجیتالی آنها را تکمیل و ارتقاء بخشد.

صفحات با دستورالعمل هایی برای مارک فونت، رنگ ها، سبک، ساخته شده توسط Pro Studio
99d Studio آژانس برندسازی 99designs برای برندهای بزرگ و خواستار است.

مشتری

ویستا یک شریک طراحی و بازاریابی برای مشاغل کوچک در سراسر جهان است. آنها خدماتی را برای کمپین های بازاریابی، برندسازی و پروژه های طراحی شما ارائه می دهند – از ایجاد دارایی های اجتماعی تا تازه کردن لوگوی شما، حتی دریافت آنچه برای میزبانی افتتاحیه بزرگ خود نیاز دارید، ویستا آن را پوشش می دهد.

همانطور که ویستا به رشد خود ادامه می دهد، تیم نیز رشد می کند. به همین دلیل است که مرکز شغلی ویستا آنها، مشاغل ویستا، به سبکی مارک دار از تصویرسازی نیاز داشت تا فرهنگ جهانی، فراگیر و دورافتاده باورنکردنی خود را برای اعضای بالقوه تیم تجلیل کند.

هدف خلاقانه

تیم Vista Talent Attraction می‌خواست با طراحی و برند خود قدم‌های بیشتری را طی کند. آنها می خواستند یک سبک منحصر به فرد از تصویرسازی ایجاد کنند که در بین مخاطبان آنها طنین انداز شود و به آنها کمک کند برجسته شوند. آنها همچنین به شدت تمایل خود را برای همکاری با جامعه 99designs برای زنده کردن نام تجاری Vista Careers ابراز کردند.

وظیفه 99d Studio توسعه یک سبک تصویرسازی بود که ارزش‌های آن‌ها را به اشتراک می‌گذارد، و حسی منحصر به فرد، مدرن و دلپذیر به زیبایی‌شناسی تمیز و ساده وب‌سایت جدیدشان که توسط آژانس وب آنها Bayard طراحی و توسعه داده شده است، می‌دهد.

صفحه اصلی حرفه ویستا در لپ تاپ با نمادها در پس زمینه
Vista Careers می‌خواست وب‌سایت خود را با سبک تصویرسازی مارک‌دار بهبود بخشد

با راه اندازی وب سایت جدید آنها، تصاویر نیز باید به صورت انعطاف پذیر ارائه می شدند.

فرآیند خلاق

برای رهبری پروژه، استودیو 99d کورت جانسون، مدیر خلاق 99d Studio LA را به تیم Vista Talent Acquisition معرفی کرد تا پروژه را رهبری کند. کرت بیش از 30 سال در صنعت خلاق در نقش‌های خلاق ارشد کار می‌کند و با برندهایی مانند هوندا برای ارائه پیام تبلیغاتی یکپارچه کار می‌کند.

اولین گام، یک فراخوان افتتاحیه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازها و اهداف تصویرسازی و بحث در مورد برخی از مراجع بصری بود که تیم استودیو از تیم Vista Talent Acquisition خواسته بود تا ارائه دهد.

چگونه Vista Careers با 99designs Studio همکاری کرد تا تصاویر برند خود را ارائه دهد
کانسپت های اصلی توسط تعدادی از طراحان از جمله wildanya، Illia Kolesnyk و Digital Man ارائه شده است. ✅

پس از این جلسه افتتاحیه اولیه، مدیر خلاق استودیو 99d این دانش را در یک طراحی مختصر و استراتژی خلاقانه ترکیب می کند که می تواند برای جمع آوری استعدادهای طراحی از پلتفرم مناسب برای استراتژی و سبک استفاده شود.

کورت با گروه کوچکی از طراحان کار می کند تا یک مفهوم اولیه، هر کدام از یک خط ترسیم شده تا خطی گویاتر، در اختیار تیم ویستا Careers قرار دهد. این کانسپت که در نظر گرفته می شد مناسب ترین آن ها بود، توسط Fe Melo طراحی شد.

اکنون که سبک طراحی مشخص شده است، کورت از نزدیک با تیم Vista Talent Acquisition و Fe Melo کار می‌کند تا پیام مجموعه‌ای متشکل از 12 تصویر اضافی را تعریف کند. هدف از هر تصویر، برقراری یک پیام خاص در مورد ویستا در وب سایت بود، که شامل موضوعات کلیدی مانند ایجاد احساس بزرگ در مشاغل کوچک و فرهنگ شگفت انگیز کار از راه دور در ویستا است.

تصویر شخصی که پشت میزش نشسته و از خانه کار می کند، در بخشی از صفحه شغلی ویستا
مدیر خلاق استودیو 99d با طراح برگزیده Fe Melo همکاری می کند

این تصاویر در تمام بخش‌های وب‌سایت آن‌ها قرار داده شد تا ارزش‌هایشان را برجسته کنند.

نتیجه خلاقانه

99d Studio از ابتدا تا انتها، از طریق Slack و Zoom، با تیم Vista Talent Acquisition همکاری نزدیکی دارد تا اطمینان حاصل کند که پیام و ارزش‌ها در جهت طراحی ترجمه می‌شوند، و این کار را برای Fe Melo آسان‌تر می‌کند تا دارایی‌های خلاقانه را به طور مختصر و سریع ارائه دهد. وب‌سایت کاملاً جدید Vista Careers در سال 2021 راه‌اندازی می‌شود که دارای تصاویر منحصر به فرد جدید است.تصاویر مارک به ما کمک کرد تا داستان فرهنگ دورافتاده نوپای خود را بیان کنیم و اینکه چگونه ممکن است برای هر فردی متفاوت به نظر برسد.
– مورین کارول، کارگردان ارشد، جذب استعدادها، ویستا

گیف با صفحه کامپیوتر که صفحات مختلف وب سایت ویستا مشاغل را نشان می دهد

مجموعه تصاویر برند Vista Careers به ​​Vista Careers اجازه داده است تا یک عنصر منحصر به فرد را به وب سایت و نام تجاری خود اضافه کند که می تواند در کانال های دیگر مانند LinkedIn دوباره استفاده کند. این راهی برای جلب توجه به فرهنگ شگفت انگیزی بود که در ویستا وجود دارد و همچنان برای افراد با استعدادی که انگیزه ماموریت ویستا هستند، جذاب است.

با همکاری با 99d Studio، مشاغلی مانند Vista می توانند به راحتی برند خود را ارتقا دهند.این به ما این فرصت را داد تا با کسب و کار تازه خریداری شده ویستا، طراحی های 99 کار کنیم و درخشش استودیو 99d و قدرت پلت فرم 99d را تجربه کنیم.
– مورین کارول، کارگردان ارشد، جذب استعدادها، ویستا

تصاویر مختلفی برای صفحه شغلی ویستا ایجاد شده است

برای پروژه برندسازی بعدی خود به کمک نیاز دارید؟

جامعه جهانی طراحان ما می توانند تقریباً هر چیزی را خلق کنند.


به ما بگو

نشریه How Vista Careers با 99designs Studio برای ارائه تصاویر برند خود شریک شد اولین بار در 99designs ظاهر شد.