منو سایت

کدام برچسب برای محصول ما مناسب است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کدام برچسب برای محصول ما مناسب است؟

در گروه هنرهای چاپی با بیش از 5 مدل از محصولات لیبل، انتخاب لیبل مناسب برای محصول شما قطعا سخت ترین قسمت سفارش لیبل است. در این مقاله من کدام برچسب برای محصول ما مناسب است؟ ما شما را برای انتخاب بهترین مدل لیبل بر اساس مدل و جنس لیبل راهنمایی می کنیم. یک نکته بسیار مهم این است که تنوع محصولاتی که باید روی آنها برچسب گذاشته شود بسیار متفاوت است. به طور کلی در این مقاله نکاتی را به شما می دهیم و شما بر اساس این نکات کلی برچسبی را انتخاب می کنید که در خدمت شما اعلام خواهد شد.

مرحله 1 – هدف خود را پیدا کنید

اولین قدم این است که یکی را انتخاب کنید آداب معاشرت راحت است که بدانید این برچسب روی چه محصولی یا در چه سطحی چسبانده می شود. آیا به بطری شیشه ای می چسبد؟ ظرف سرامیکی روی سطح صاف؟ یک وان پلاستیکی؟ مطالعه این موضوع بسیار مهم است، زیرا دانستن این موضوع می تواند به شما کمک زیادی کند. اغلب برچسب هایی که می چسبند معمولا روی سطوح صاف هستند اما برای سطوح ناهموار یا بافت دار حتما باید از برچسب محکم تری استفاده کرد. شما باید دمایی که این برچسب ها باید در آن چسبانده شوند را بررسی کنید. گاهی اوقات تصور می شود که از این برچسب ها به عنوان مهر و موم استفاده می شود که یک سبک خاص از برچسب ها است که وقتی می خواهید محصولی را باز کنید آسیب دیده و به اصطلاح از حالت آشفته خارج می شود. گاهی اوقات باید روی این نوع برچسب ها به صورت خودکار بنویسید برچسب UV فیلتر سفارش دهید

مرحله 2 – هدف خود را پیدا کنید

همچنین مهم است که در نظر داشته باشید محصول شما کجا استفاده می شود یا جایی که ممکن است برچسب شما نمایش داده شود. اگر برچسب شما روی محصولاتی است که برای استفاده در حمام یا سایر محیط های مرطوب در نظر گرفته شده است، باید مطمئن شوید که برچسب شما می تواند با آن سازگار باشد. توصیه می کنیم یکی از گزینه های مواد ضد آب و هوا را برای این نوع استفاده انتخاب کنید.

همین امر در مورد برچسب هایی که در معرض دمای شدید قرار دارند نیز صدق می کند. انتخاب موادی که برای مقاومت در برابر این نوع محیط ها طراحی شده اند بسیار مهم است. معمولاً اگر دمای محیط و دمای نسبتاً بالا باشد، می توانید از برچسب سلفون براق استفاده کنید، اما اگر این دما بسیار زیاد یا در دمای بسیار پایین است، از برچسب متالیک استفاده کنید.

بهترین نوع برچسب چیست؟

مرحله 3: روش تولید خود را بشناسید

چگونه می خواهید این برچسب ها را ایجاد کنید؟ آیا قصد چاپ در دفترچه یادداشت دارید یا آنها را به صورت حرفه ای در یک چاپخانه بزرگ تولید می کنید؟ اگر دنبالش هستید چاپ لیبل شما می توانید از بین انواع سیستم های چاپ انتخاب کنید. با این حال، حتما بررسی کنید که آیا سیستم چاپی که برای شما چاپ می شود روی آن چاپ می شود یا خیر. باید بررسی کنید که کدام سیستم چاپ برای شما مناسب است. برخی از مواد فقط با چاپگرهای لیزری یا برخی با چاپگرهای جوهرافشان سازگار هستند یا ممکن است با هر دو سازگار نباشند.

اگر ترجیح می دهید لیبل های خود را به صورت حرفه ای چاپ کنید، می توانید این لیبل سفارشی را چاپ کنید. این به شما انعطاف بیشتری می دهد و تولید آنچه می خواهید را برای شما آسان تر می کند. هر کدام از این برچسب ها مزایای خود را دارند و باید به دقت بررسی کنید و ببینید کدام برچسب برای شما مناسب است.

مرحله 4: سبک خود را بشناسید

در نهایت، باید بدانید که می‌خواهید لیبل‌هایتان چه سبکی از برچسب‌ها به نظر برسد. به دنبال ظاهری خاص و جذاب می توانید برچسب های طلایی با مات / براق سفارش دهید. اگر به دنبال چیزی شیک تر و مدرن تر هستید، توصیه می کنیم متریال شفاف و شیشه ای را انتخاب کنید. مادر گروه هنر چاپ نفیس ما سبک ها و مواد مختلفی را برای آن امتحان کردیم چاپ لیبل سعی کردیم ارائه کنیم.

برای مشاوره بهتر و کامل تر می توانید از تیم پشتیبانی پیشرفته مطبوعات کمک بگیرید. امیدواریم بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. همچنین می‌توانید نگاهی دقیق‌تر به برخی از این نمونه‌ها بیندازید یا برای تصمیم‌گیری دقیق‌تر، آن‌ها را پست کنید. امیدوارم این مقاله کدام برچسب برای محصول ما مناسب است؟ برای خودتان مفید باشید و از این مقاله نهایت استفاده را ببرید کدام برچسب برای محصول ما مناسب است؟ برده باش

کدام برچسب برای اولین بار در یک چاپ نفیس برای محصول ما مناسب است. به نظر می رسد.