منو سایت

یک غرفه به چه اقلامی نیاز دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس از بلاتکلیفی و محدودیت های چند سال گذشته، نمایشگاه ها و کنوانسیون های تجاری بالاخره باز شدند. در طول سال ها چیزهای زیادی تغییر کرده است و باید در مورد تبلیغات و بازاریابی و همچنین برگزاری غرفه در نمایشگاه تجدید نظر کنید. به عنوان کارشناسان چاپ و تبلیغات در گروه هنری چاپ نفیس، ما اینجا هستیم تا با ابزارهای بازاریابی که برای موفقیت غرفه خود نیاز دارید به شما کمک کنیم!

البته در طول این سال ها چیزهای زیادی تغییر کرده و توسعه یافته است که در این مقاله چه اقلامی در غرفه مورد نیاز است؟ قصد داریم ابتدا به تغییرات این سال ها اشاره کنیم.

در این سالها توجه بیشتری به محیط زیست و موضوع چاپ روی کاغذ و تجدیدپذیر بودن آن شد. در طول این سال ها حساسیت مردم نسبت به این موضوع بیشتر شده و به آن توجه زیادی می کنند. وقتی نوبت به مواد چاپی شما می رسد، گزینه های مختلفی از جمله استفاده از کاغذ بازیافتی برای تبلیغات چاپی خود دارید.

شبکه سازی – پس از یک دوره 2-3 ساله عدم امکان برقراری ارتباط راحت و تعامل شخصی، در سال 2023 تعاملات چهره به چهره، به ویژه در نمایشگاه های تجاری، بسیار ارزشمند شده است. اگرچه مهارت های اجتماعی به طور کلی به طور چشمگیری تغییر کرده است، شرکت کنندگان در نمایشگاه تجاری و شرکت های تجاری تشویق می شوند تا از منطقه راحتی خود خارج شوند و روند آشنای ارتباط چهره به چهره را از سر بگیرند.

تجارب تعاملی – دامنه توجه در حال کوتاه‌تر شدن است، بنابراین باید هم توجه را جلب کنید و هم به طور منحصر به فرد و تعاملی با دیگران رفتار کنید. مصرف کنندگان می خواهند یک تجربه عملی داشته باشند، بنابراین بسته به نوع نمایشگاه تجاری که در آن شرکت می کنید، یک نسخه نمایشی یا نسخه ی نمایشی مرتبط را در نظر بگیرید که رهگذران می توانند با آن درگیر شوند.

در مورد غرفه شما، علاوه بر بسیاری از موارد ممکن که ممکن است مهم باشند، در این مقاله به شما خواهیم گفت که یک غرفه چه نیازهایی دارد، ابتدایی ترین اقلام چاپی.

غرفه ها و بنرها

پایه ها دارای پایه هایی هستند که می توان آنها را در هر مکانی قرار داد. شما می توانید با چاپ بنر و بازدیدکنندگان خود را با چاپ بنر در جلوی غرفه خود به چالش بکشید. شما می توانید با طرح سوال یا نوشتن شعار سازمان خود مشتریان خود را جذب کنید. اساساً باید از این مدل تبلیغاتی به عنوان راهی برای بازاریابی و تبلیغ برند خود نهایت استفاده را ببرید.

کارت ویزیت تبلیغاتی

ناگفته نماند که باید در هر مکان و هر رویدادی شرکت کنید کارت کسب و کار شما باید خود را در کنار خود داشته باشید، به خصوص زمانی که در یک همایش یا نمایشگاه تجاری شرکت می کنید. چاپ کارت ویزیت ابزاری مفید برای معرفی دیگران است، بنابراین داشتن کارت ویزیت برای هر فردی مفید است.

بروشور

داشتن بروشور در غرفه نمایشگاهی شما کاملا ضروری است. بروشوری که روی میز غرفه شما قرار می گیرد باید خدمات، تاریخچه و محصولات شرکت شما را شرح دهد. مقاله کافی است تا در بروشور خود چه نوع محتوایی را درج کنید مزایای چاپ بروشور بخوانید شما باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس و رسانه های اجتماعی خود را در محتوای بروشور درج کرده اید. محبوب ترین اندازه چاپ بروشور ابعاد A4 و دارای دروازه می باشد. اما شما بیش از سه گزینه برای بروشور دارید. البته با توجه به بودجه خود می توانید چاپ تراکت تبلیغات هم داشته باشید این نوع تبلیغات می تواند برای مشتریان گذری که از جلوی غرفه شما عبور می کنند مفید باشد و اثربخشی خود را دارد.

تبلیغات منسوجات چاپی

چاپ تیشرت / سویی شرت / کلاه – در حالی که ممکن است هنگام در دست گرفتن غرفه نیازی به پوشیدن کت و شلوار نباشد، اما مهم است که غرفه داران با لباس هایی یکنواخت و راحت در آن غرفه حضور داشته باشند. ظاهر ثابت همراه با لحن می تواند برای همکاران حاضر در غرفه برای جذب مشتری بسیار مهم و جذاب باشد.

چاپ لیوان

اگر به دنبال یک هدیه آسان و مقرون به صرفه هستید، لیوان های چاپی بهترین گزینه هستند. شما می توانید با افزودن لوگو، شعار و آدرس وب سایت خود از محصول مورد نظر خود به عنوان یک تبلیغ بسیار مناسب برای برگزاری غرفه استفاده کنید.

به طور خلاصه، ما در این مقاله یک غرفه به چه اقلامی نیاز دارد؟ در این مقاله سعی کرده ایم ابتدایی ترین و ضروری ترین مواردی را که ممکن است در کابین نیاز داشته باشید به شما بگوییم. خیلی چیزهای دیگر هم می تواند باشد، اما در این مقاله آنچه که یک غرفه نیاز دارد، عمده موارد ممکن را توضیح داده ایم.

غرفه نویسی چه نیازی دارد؟ اولین بار با چاپ ریز. به نظر می رسد.