125+ طرح کارت کریسمس برای گسترش شادی تعطیلات در سال 2022 (دانلود رایگان!)

125+ طرح کارت کریسمس برای گسترش شادی تعطیلات در سال 2022 (دانلود رایگان!)

فصل تعطیلات است! ما می دانیم که این زمان از سال می تواند فراموش نشدنی، سرگرم کننده، هیجان انگیز، استرس زا و وقت گیر باشد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم یک مرحله از این فرآیند را آسانتر کنیم – با چند طرح منحصر به فرد کارت کریسمس که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

چیزی عمیقاً شخصی در مورد ارسال و دریافت کارت های کریسمس در تعطیلات وجود دارد، فقط باید کارت مناسب را برای پیام خود انتخاب کنید. ما از جامعه جهانی طراحان خود خواستیم که طیف گسترده ای از طرح های منحصر به فرد کارت کریسمس را برای شما ایجاد کنند تا از بین آنها انتخاب کنید.

چه در حال ارائه به روز رسانی در مورد آنچه بوده اید یا فقط می خواهید نشان دهید که توله سگ چقدر رشد کرده است، اکنون وقت شماست که این کار را انجام دهید. کدام طرح کارت سفارشی را دوست دارید؟

طرح های کارت کریسمس برای سال 2022:

کارت های کریسمس مدرن با پیچ و تاب سنتی

سبک سنتی چیز زیبایی است، اما یک پیچ و تاب مدرن نیز همینطور است. این طرح‌های کارت کریسمس از تم‌های کلاسیک تعطیلات استفاده می‌کنند و انرژی تازه‌ای را به آن‌ها القا می‌کنند. کمی شخصیت بیشتر به مفهوم کلاسیک می آورد و کمی شخصی تر به نظر می رسد.
دانلود تمامی طرح های کارت کریسمس توسط نستیا شاردینا و زارمار
طراحی کارت کریسمس مدرن از Sucan
تمام طرح های کارت کریسمس مرسوم، مد روز را از Sucan دانلود کنید

کارت های کریسمس مصور

تصاویر شیرین زیبایی و هوس فصل را منتقل می کنند. این کارت های کریسمس منحصر به فرد برای همه سنین و مخاطبان سرگرم کننده هستند و اغلب کیفیتی گرم، نوستالژیک یا عجیب ارائه می دهند.
دانلود تمام طرح های مصور کارت کریسمس
طراحی کارت کریسمس مصور و شخصی شده توسط نستیا شاردینا

کارت های کریسمس مینیمالیستی که گویای همه چیز هستند

ارسال یک کارت کریسمس نشان می‌دهد که به شما اهمیت می‌دهید، و گاهی اوقات به این معنی است که آن را ساده نگه دارید و چیز زیادی نگویید. سبک مینیمالیستی دقیقاً این کار را انجام می دهد: بیانیه ای معنادار و بدون حاشیه می دهد.


تمام طرح های مینیمالیستی کارت کریسمس را دانلود کنید

کارت های کریسمس جالب و هیجان انگیز

گفتن “کریسمس مبارک” لازم نیست تجملی و رسمی باشد. می تواند سرگرم کننده، آرام و آرام باشد – واقعا عالی. از کارتون های عجیب و غریب استفاده کنید تا کمی به تبریک تعطیلات خود اضافه کنید. این کارت های کریسمس جالب برای دوستان، خواهر و برادرها، پسرعموها یا یک خاله باحال عالی هستند.

دانلود تمام طرح های تیز و باحال کارت کریسمس
طراحی جالب و جذاب کارت کریسمس توسط J_H

طرح های دستی و هنری کارت کریسمس

چیزی احساسی در مورد یک تصویر تعطیلات دستی وجود دارد. تصاویر سنت را در بر می گیرند اما در عین حال احساس طراوت می کنند. از این کارت های شخصی سازی شده برای ارسال اندکی شادی به همه کسانی که دوستشان دارید استفاده کنید.

طرح های کارت کریسمس با دست کشیده شده توسط ری ری در چهار رنگ
دانلود تمام طرح های کارت کریسمس کشیده شده با دست
طراحی هنری کارت کریسمس توسط SU_ZUE

کارت‌های کریسمس با الهام از سبک قدیمی و قدیمی

فونت های برگشتی و کارتون های هوشمندانه راهی عالی برای اضافه کردن شخصیت به تبریک تعطیلات شما ارائه می دهند. از دوستان هیپستر گرفته تا پسرعموهای آرام، بسیاری از کمی طنز و نوستالژی در تعطیلات قدردانی می کنند. کارت‌های کریسمس یکپارچهسازی با سیستمعامل زیر با سبک‌های قدیمی دهه‌های 50/60 و طراحی آرت دکو، با پیچ و تاب مدرن بازی می‌کنند.

طراحی کارت کریسمس قدیمی توسط studiokeck
همه طرح‌های کارت‌های کریسمس قدیمی و قدیمی را دانلود کنید


طراحی کارت با الهام از هنر دکو توسط کریس آلفیوس
همه طرح‌های کارت‌های کریسمس قدیمی و قدیمی را دانلود کنید

کارت های کریسمس جذاب و زیبا

چه در حال ارسال کارت کریسمس برای مشتریان و همکاران یا خانواده و دوستان خود باشید، تبریک تعطیلات لازم نیست جدی باشد. تصاویر عجیب و غریب و تصاویر بازیگوش راهی برای ارسال شادی فصلی با لبخند است.


دانلود تمام طرح های زیبای کارت کریسمس

کارت های خنده دار کریسمس

با تمام استرسی که می تواند با آماده شدن برای تعطیلات همراه باشد، مهم است که استراحت کنید و بخندید. شاد کردن محبوب خود با یک کارت کریسمس خنده دار یک راه عالی برای نشان دادن توجه شما است.

طراحی جالب کارت کریسمس از Artificial


دانلود تمام طرح های سرگرم کننده کارت کریسمس
طراحی جالب کارت کریسمس توسط کاپیتان فلیسیا

کارت های کریسمس با پیامی عمیق تر

چه کارت کریسمس برای یک همسر، یک دوست صمیمی یا دعوت به یک رویداد باشد، یک پیام عمیق‌تر می‌تواند راه درازی را ارائه دهد. این می تواند به معنای چیزهای زیادی باشد، از جمله کارتی که بیان خود را در بر می گیرد یا کارتی که دکوراسیون تعطیلات سازگار با محیط زیست را تشویق می کند. در هر صورت، معنای کارت به رگه‌های قلب می‌کشد، و همچنین راهی برای نشان دادن چیزی است که شما در مورد آن هستید.


دانلود تمام طرح های کارت کریسمس با پیامطرح های منحصر به فرد و غیر معمول کارت کریسمس

خواه یک گربه هنری کریسمس باشد یا یک مهمانی تعطیلات با الهام از سبک قدیمی، می‌توانید طعمی غیرعادی را به تبریک فصلی خود بیاورید. یک کارت منحصر به فرد کریسمس به گیرنده کمک می کند تا رابطه خاص شما را یادآوری کند.

طراحی منحصر به فرد کارت کریسمس توسط lulunamostu
تمام طرح های غیر معمول کارت کریسمس را دانلود کنید

طراحی کارت کریسمس برای خانواده و دوستان:

عکس کارت های کریسمس

کارت تعطیلات شما اغلب به دوستان یا خویشاوندانی می رسد که مدتی است آنها را ندیده اید. آن ژاکت های همسان را بپوشید و به مردم آنچه می خواهند بدهید: یک کارت عکس خانوادگی. طرح عکس کارت کریسمس را انتخاب کنید که عکس را بدون تحت تاثیر قرار دادن آن افزایش دهد و به تصویر اجازه دهد خودش صحبت کند.

دانلود تمام تصاویر کارت کریسمس
عکس خانوادگی طرح کارت کریسمس توسط Brierly

طرح های دل انگیز کارت کریسمس خانوادگی

تعطیلات زمانی برای با هم بودن است و کارت شما می تواند دقیقا همین را بیان کند. برای بستگان خود یک کارت احساسی بفرستید که پیوند شما را به عنوان یک خانواده جشن بگیرید. زمانی که بیشتر به آن نیاز داشته باشند، برای آنها معنی زیادی خواهد داشت.

طراحی کارت کریسمس خانوادگی توسط کریس آلفیوس
دانلود تمام طرح های دلگرم کننده کارت کریسمس خانوادگی


کارت های کریسمس خانوادگی ساده و مینیمالیستی

در احوالپرسی خانوادگی نباید زیاده روی شود. گاهی اوقات شیرین‌ترین کارت‌ها کارت‌هایی هستند که ساده هستند و با یک طرح کلاسیک زیبا می‌گویند «دوستت دارم».

طراحی کارت کریسمس خانوادگی توسط sam2021دانلود تمام طرح های مینیمالیستی کارت کریسمس خانوادگی

کارت های خنده دار خانوادگی کریسمس

خانواده شما سرگرم کننده است و کارت شما نیز باید باشد. با یک کارت کریسمس سرگرم کننده با مضمون خانوادگی، عزیزان خود را لبخند بزنید. طراحی هوشمندانه و رنگ های جسورانه تبریک فصلی را که برای بستگان خود ارسال می کنید زنده می کند.


دانلود تمام کارت های خنده دار خانواده کریسمس

کارت های کریسمس مدرن برای خانواده ها

برخی خانواده ها «سرگرمی» را از «غیرکارکردی» می گیرند و این اشکالی ندارد. آن را با رنگ های روشن و مضامین بازیگوش در آغوش بگیرید تا راهی سرگرم کننده و منحصر به فرد برای ارسال آرزوهای خوب برای بستگان خود شوید. ممکن است این کارت‌های تعطیلات سنتی شما نباشند، اما مطمئناً برای خانواده‌های مدرنی که چیز متفاوتی را قدردانی می‌کنند، مناسب هستند.

طراحی کارت مدرن کریسمس توسط ایلیا کولسنیک
همه کارت های کریسمس خانوادگی مرسوم، مد روز را دانلود کنید
طراحی کارت کریسمس مدرن توسط Growmount Studio

کارت‌های کریسمس خانوادگی مصور زیبا و جذاب

تصاویر زیبا، حال و هوای جشن را با جذابیت نوستالژیک ترکیب می کنند. از خواهرزاده و برادرزاده گرفته تا پدربزرگ و مادربزرگ احساساتی، این کارت ها عشق زیادی را برای آنها ارسال می کند.


طرح های کارت کریسمس کسب و کار کوچک:

طراحی کارت کریسمس مدرن و هندسی برای تجارت

برای یک کسب و کار کوچک، یک کارت کریسمس شخصی را به عنوان توسعه برند خود در نظر بگیرید. باید با هویت شما صحبت کند. در بسیاری از موارد، این به معنای تمیز، مدرن و مستقیم است.

طراحی کارت کریسمس مدرن از Sucan
دانلود تمام طرح های مد روز کارت کریسمس برای تجارت

کارت های کریسمس مینیمال و تایپوگرافی برای تجارت

شادی فصلی بفرستید و با تایپوگرافی پررنگ و رنگارنگ بیانیه ای ماندگار بنویسید. چه در حال ارتباط با مشتریان فعلی باشید و چه در حال ایجاد افراد دنبال کننده، رنگ های جشن و فونت سریف چشمگیر را در کارت شخصی کریسمس انتخاب کنید.

طراحی کارت کریسمس تایپوگرافی توسط Sucan
تمام طرح های مینیمال کارت کریسمس را دانلود کنید

کارت های کریسمس خنده دار برای تجارت

وقتی نوبت به تبریک های فصلی برای مشتریان می رسد، کارت کریسمس تجاری شما می تواند سبکی را با حرفه ای بودن ترکیب کند. اگر مشتریان شما از یک لحن غیررسمی استقبال می کنند، یک کارت کریسمس سرگرم کننده راه حل مناسبی خواهد بود. تعطیلات را به عنوان فرصتی برای نشان دادن حس شوخ طبعی در آغوش بگیرید.


تمام طرح های سرگرم کننده کارت کریسمس شرکتی را دانلود کنید

کارت های کریسمس که کار گروهی را نشان می دهد

هنگام انتخاب کارت همکار، کاری را که بهترین انجام می دهید جشن بگیرید: کار گروهی. این فرصتی است که از تیم خود برای راه اندازی پروژه های موفق، ساعات طولانی و البته “جمعه های آبجو” تشکر کنید. علاوه بر این، یک کارت کریسمس که بر کار گروهی تأکید دارد نیز به عنوان راهی برای کل تیم برای ارسال شادی و آرزوهای خوب برای مشتریان خود عمل می کند.

طراحی کارت کریسمس کار تیمی توسط رافاپی
تمام طرح های کارت کریسمس را که کار گروهی را جشن می گیرند دانلود کنید

طرح های رنگارنگ کارت کریسمس برای تجارت

تبریک تعطیلات باید سرگرم کننده باشد، نه خسته کننده، و کریسمس شرکتی شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. به دنبال تصاویر پیچیده و رنگارنگ به عنوان راهی برای زنده کردن صندوق پستی مشتریان خود باشید.

دانلود تمام طرح های رنگارنگ کارت کریسمس


وقت آن است که با یک کارت کریسمس منحصر به فرد شادی را پخش کنید!

آیا برای استقبال از سال جدید آماده اید؟ ارسال کارت های کریسمس راهی عالی برای این است که عزیزانتان بدانند که به آنها فکر می کنید. از طرح های منحصر به فرد کارت کریسمس ما استفاده کنید و کمی شادی تعطیلات را پخش کنید!

The post بیش از 125 طرح کارت کریسمس برای گسترش شادی تعطیلات در سال 2022 (دانلود رایگان!) اولین بار در 99طراحی ظاهر شد.